Pokoje gościnne Amader

Adres:

Adres: ul. Kościuszki 24, 18-300 Zambrów

GPS: 52.98374223576555, 22.243862250831626

Telefon: 505-003-767

Email:

Strona internetowa: http://www.pubamader.zambrow.org/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje gościnne Amader znajdują się w ścisłym centrum Zambrowa. Miasto położone jest w pobliżu Białegostoku (70 km), Ostrołęki (60 km) i Łomży (27 km). Administracyjnie należy do Województwa Podlaskiego.

Pokoje gościnne Amader – Oferta

Amader jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych lokali w mieście. Regularnie organizuje imprezy typu karaoke, transmituje również najciekawsze wydarzenia sportowe. Chętni rywalizacji skorzystają ze stołu bilardowego. Obiekt świadczy usługi hotelowe, oferując pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Każdy z nich wyposażony jest w tv i łazienkę. Najtańsza opcja wiąże się z wydatkiem 40 zł za nocleg ( cena za jedną osobę). Przy dłuższym pobycie ceny podlegają negocjacji. W odległości 100 m. mieści się pływalnia miejska, co jest doskonałą informacją dla wszystkich aktywnych.

Atrakcje w okolicy

Zambrów nie może pochwalić się wieloma atrakcjami. Na czoło wysuwają się budynki sakralne i nekropolie. Jeśli jednak podróżujemy z dziećmi, możemy z łatwością zapewnić im miło spędzony czas. Z myślą o pociechach do lat 11, uruchomiono salę zabaw ”Hop bęc”.Znajduje się ona tuż przy tzw. ”Starej poczcie”. Właścicielom przyświecało stworzenie bezpiecznego miejsca z komfortowymi warunkami opieki. W obiekcie znajdziemy zjeżdżalnie, mostki, miejsca do wspinaczki, trampoliny czy basen z kulkami. Dla dzieci gustujących w rozrywkach audio-wizualnych zapewniana jest konsola Xbox z bezpiecznymi grami. Dla celów edukacyjnych przygotowano zabawki stymulujące rozwój i koordynację ruchową. Ogrom pracy włożono w stworzenie strefy dla rodziców, gdzie to mogą napić się kawy i skorzystać z bezpłatnego internetu. Z kompleksu można skorzystać od godz. 9 do 19 przez 7 dni w tygodniu. Opłatę za korzystanie ze wszystkich atrakcji uiszcza się za czas zabawy (godzina, dwie, trzy lub bez limitu czasowego). Im dłuższy – tym taniej za godzinę.Właściciele sali ”Hop Bęc” umożliwiają ponadto organizację przyjęć urodzinowych, w trakcie których zabawę organizują animatorzy zabaw. Istnieje też opcja zamówienia wszystkich potraw z menu pizzerii Paccino, bez kosztów dowozu.

Informacje dodatkowe

Na terenie budynku zadbano o bezpłatny dostęp do internetu. Na zmotoryzowanych gości czekają liczne miejsca parkingowe.

&nbsp