Kresowiak

Adres:

Adres: ul. Grodzieńska 7, 17-300 Siemiatycze

GPS: 52.42732124278114, 22.864311701236147

Telefon: (85) 682-82-28

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://kresowiaksiemiatycze.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kresowiak mieści się w centrum Siemiatycz, w pobliżu takich miast jak Drohiczyn, Grabarka czy Mielnik nad Bugiem. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia dalsze wypady.

Kresowiak – Oferta

Hotel zapewnia w sumie ponad 50 miejsc noclegowych. Przyjezdni mogą wybrać między pokojami typu suit i standard. Pokoje typu suit są nieco większe od standardowych, zawierają minibar i duży balkon. Łazienki wyposażono w kabinę prysznicową, umywalki i toaletę. Telewizory posiadają dostęp do cyfrowej telewizji naziemnej. We wszystkich pokojach zainstalowano klimatyzację. O odpowiednią atmosferę zadba z pewnością sala kominkowa. Za jednodniowy nocleg bez śniadania zapłacimy już 115 zł. Ponadto istnieje opcja płatnej dostawki łóżka.

Dzięki salom konferencyjnym możliwa jest organizacja szkoleń czy prezentacji. Jedna z nich dysponuje systemem ścian przesuwanych, zwiększając powierzchnię nawet do 300 m2. Do dyspozycji klienci mają takie narzędzia jak rzutniki, wyświetlacze lcd, a także profesjonalne nagłośnienie. Na potrzeby imprez integracyjnych przygotowuje się takie atrakcje jak ogniska, kuligi, jazda konno, wycieczki kajakowe czy wieczory tematyczne.Hotel specjalizuje się również w przygotowaniu przyjęć weselnych, zapewniając fachową obsługę.

W hotelowej restauracji serwuje się dania typowe dla naszego regionu oraz tradycyjne potrawy polskiej kuchni. Miłośnicy trunków odnajdą się w barze, gdzie skosztują alkoholi z całego świata.

Atrakcje

Okolice Siemiatycz pełne są ciekawych miejsc. Jedynie 15 km w Drohiczynie możemy podziwiać tzw. Górę Zamkową, która wznosi się nad miastem i nad meandrującym Bugiem. Niegdyś istniał tam drewniany gród, a w XIV w. powstał zamek stanowiący siedzibę sądu grodzkiego i królewskiego starosty. Budowla popadła w ruinę na skutek potopu szwedzkiego, lecz również poprzez naturalne siły rzeki.

Informacje dodatkowe

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci łóżeczka dziecięcego i stolika do karmienia. Na zmotoryzowanych gości czeka bezpłatny, całodobowo monitorowany parking. Dzięki możliwości płatności kartą nie musimy martwić się o brak gotówki. Budynek przystosowany jest pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu bez problemu skorzystamy z internetu. Dla stałych bywalców przewidziane są rabaty w wysokości 10 %.