Noclegi Maro

Noclegi Maro

Adres:

Adres: ul. Ludowa 40, 18-200 Wysokie Mazowieckie

GPS: 52.91678961224637, 22.517026946933584

Telefon: 691-304-380

Email:

Strona internetowa: http://www.maro-noclegi.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie obiektu

Noclegi Maro mieszczą się w samym centrum Wysokiego Mazowieckiego. Do miasta dojedziemy drogą 66 i 678. W sąsiedztwie obiektu znajdziemy wszystkie istotne urzędy, a także lokale usługowe. Fani wodnych szaleństw na pewno ucieszą się z pobliskiej pływalni.

Informacje o mieście

Wysokie Mazowieckie to niewielka miejscowość położona nad rzeką Brok. Obecnie liczy sobie ok. 10 tys. mieszkańców. Na przestrzeni dziejów, jej nazwa zmieniała się trzykrotnie. Na początku było to Wysokie, a w okresie zaboru rosyjskiego – Mazowieck. Miasto stanowi siedzibę zakładu mleczarskiego ”Mlekovita”, którego produktu goszczą na stołach w całej Polsce.

Noclegi Maro – Oferta

Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup. Na bazę noclegową składają się gościnne pokoje dwu, trzy i czteroosobowe, Każdy z nich wyposażono w łazienkę i telewizor. Koszt noclegu wynosi 70 zł. Przy dłuższych pobytach istnieje szansa negocjacji cen.

Atrakcje

Każdego lata w lipcu zakład mleczarski ”Mlekovita” organizuje zawody w piciu mleka. Wygrywa ten zawodnik, który najszybciej wypije litr białego zdrowego płynu. W 2006 r. okazało się, że można to uczynić już w 9 sek. Od niedawna całe rzesze spacerowiczów przyciąga park, który zastąpił odstraszający wszystkich zbiornik przeciwpożarowy. Na jego miejsce stworzono staw, nad którym to zbudowano malownicze mostki. Przy licznych alejkach powstały też miejsca do zabaw dziećmi.

W mieście możemy napotkać liczne pomniki. Jeden z nich, zwany pomnikiem POW (Polska Organizacja Wojskowa), został odsłonięty w Wysokiem Mazowieckiem w 1928 r. dla uczczenia poległych żołnierzy w latach 1918-21. Po II wojnie światowej został zdemontowany i zakopany w miejscowym parku.Na początku lat 90. wydobyto go i ponownie ustawiono na nowym cokole zwieńczonym orłem w koronie. Od tego czasu przy pomniku odbywają się uroczystości państwowe. Przy wejściu na cmentarz kościoła parafialnego nie sposób nie zauważyć Pomnika Matek Sybiraczek i ofiar Sybiru, ufundowanego przez całą lokalną społeczność.

Informacje dodatkowe

Goście zmotoryzowani mogą pozostawić swe auta na parkingu. Na terenie obiektu każdy z gości posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Istnieje możliwość zlecenia prania przybrudzonych ubrań.

Noclegi Maro