Pensjonat

Adres:

Adres: pl. Parkowy 11, 17-250 Kleszczele

GPS: 52.57340401848835, 23.326172789536713

Telefon: 513-019-870, 516-191-551

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pensjonat usytuowany jest w małej miejscowości Kleszczele, które mieści się nad rzeką Nurzec, w pobliżu takich miast jak Bielsk Podlaski czy Białowieża. Posesja dzięki ogrodzeniu zapewnia przyjezdnym ciszę i prywatność.

Pensjonat – Oferta

Obiekt oferuje nocleg w domu, który pomieści jednorazowo do dwudziestu gości. Do ich dyspozycji są pokoje dwu, cztero i sześcioosobowe. Do wyboru mamy pokoje na parterze i na piętrze. Wszystkie izby posiadają tv oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Serce domu to przestronny salon z atmosferycznym kominkiem. Zarówno na tarasie, jak i działce istnieje możliwość organizacji spotkań przy grillu.Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Na gości zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking wliczony już w cenę wynajmu. Zakwaterowanie zaczyna się od godz. 14 00, a kończy się o 13 00 w dniu przyjazdu. Jeśli mamy jakikolwiek problem z garderobą, zawsze możemy skorzystać z opcji zlecenia prania. Kleszczele to dobre miejsce do uprawiania turystyki rowerowej. W pobliżu przebiegają liczne szlaki dla fanów jednośladów.

Atrakcje

W okresie letnim tłumnie odwiedzany przez turystów jest zalew Repczyce. Powstał on w latach 2001-2002 na rzece Nurzec, a jego łączna powierzchnia wynosi około 11 ha. Średnia głębokość to z kolei 2 m. Linia brzegowa rozciąga się na długości ponad 2 km. Zbiornik znajduje się pod opieką Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach. Zalew zapewnia wiele wariantów spędzenia swojego czasu. Atrakcje przygotowano również dla dzieci. Obecność ratowników WOPR gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Na miejscu możemy wypożyczyć sprzęt służący do rekreacji wodnej, taki jak kajaki czy rowery wodne. Ciekawą formą zorganizowania pobytu jest również organizacja ogniska w specjalnie wyznaczonych do tego miejsca. Miłośnicy gier zespołowych zagrają niejeden mecz siatkówki i koszykówki. Na zmotoryzowanych wczasowiczów czeka parking. Obszar zalewu zapewnia zaplecze sanitarne – wc i natryski. Wędkarzy przyciąga głównie zachodnia część zbiornika. W wodach czekają na nich takie gatunki jak szczupaki, okonie, leszcze, karpie, a nawet sum. Wędkowanie nie wymaga specjalnych zezwoleń – wystarczy karta.

&nbsp