Pokoje Gościnne Na Poddaszu

Adres:

Adres: Trześcianka 190/2, 17-210 Narew

GPS: 52.943660421444, 23.438578543137

Telefon: 608-283-144

Email:

Strona internetowa: http://swojskieklimaty.info/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje Gościnne na poddaszu mieszczą się w malej miejscowości Trześcianka, należącej do Gminy Narew. Położenie na trasie do Białowieży, stanowi doskonały punkt wypadowy do większych miast Podlasia takich jak Białystok czy Drohiczyn. Gospodarstwo oprócz agroturystyki, trudni się hodowlą bydła mięsnego i chowem drobiu.

Pokoje Gościnne Na Poddaszu – Oferta

Przyjezdni mogą być zakwaterowani w pokojach gościnnych lub apartamentach. Pierwsze z nich znajdują się w mieszkaniu właścicieli na poddaszu, które wydzielono wyłącznie dla gości. Na dwa pokoje przyda jedna łazienka.Oprócz łóżek odnajdziemy w nich telewizor, szafkę nocną, stolik, fotele i pufy.

W oddzielnym domu czekają na turystów przestronne apartamenty. Na parterze mieści się apartament dębowy o łącznej powierzchni ok. 70 m2. Wyposażono go w aneks kuchenny, dwie sypialnie i łazienkę z prysznicem. Stwarza on warunki noclegowe dla maksymalnie dziesięciu osób. Wyróżnia się ścianami w kolorze ciemnego dębu, w charakterze swojskiego klimatu. Niewątpliwym plusem jest widok na okolicę z tarasu. Na poddaszu mamy do czynienia z apartamentem brzozowym przeznaczonym dla około dwunastu osób. Składa się z aneksu kuchennego, trzech sypialni, łazienki z wanną, balkonu i małego strychu.

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci krzesełka ko karmienia, specjalnego łóżeczka i wanienki. Najmłodsi będą mieli okazję wyszaleć się na placu zabaw wyposażonym w piaskownicę, huśtawkę, zjeżdżalnię i trampolinę. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, kończy zaś w dniu odjazdu o godz.10 00.Cena za pobyt uzależniona jest od takich czynników jak ilość osób, długość pobytu czy termin.

Atrakcje i ciekawostki

Trześcianka znajduje się na trasie turystycznego szlaku ”Kraina Otwartych Okiennic”.Tworzą go wsie o oryginalnej drewnianej architekturze z bogatym zdobnictwem domów. Ze względu na istotne walory przyrodnicze Gmina Narew należy do strefy chronionego krajobrazu NATURA 2000. Nieopodal Trześcianki przepływa rzeka Narew, nad którą w okresie wiosennym możemy zaobserwować dzikie ptactwo.Miejscowość otoczona jest przez lasy obfitujące w grzyby i owoce leśne. Dolina Narwi umożliwia ponadto wycieczki kajakowe. Lekki wysiłek połączymy wówczas z podziwianiem krajobrazów.

&nbsp