Piękna Apartments Gray

Adres:

Adres: ul. Piękna 6, 18-400 Łomża

GPS: 53.18177641626984, 22.07578927953341

Telefon: 503-723-363

Email:

Strona internetowa: http://pieknaapartments.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Piękna Apartments Gray mieszczą się w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu lokalne zabytki i inne atrakcje mamy w zasięgu ręki. Łomża zlokalizowana jest na wschód od Białegostoku na skrzyżowaniu dróg krajowych.

Piękna Apartments Gray – Oferta

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dwuosobowy apartament. Cena za wynajem waha się od 120 do 160 zł. Do dyspozycji gości oddane są takie sprzętu jak pralka, suszarka i żelazko. Nie zabrakło dostępu do internetu i dużego telewizora lcd. Kuchnia ma charakter ogólnodostępny więc bez kłopotu przygotujemy posiłek. Osoby aktywne ucieszą się z obecności rowerków trekingowych. Na klientów zmotoryzowanych czeka parking w odległości 80 m, w cenie wynajmu. Nie musimy martwić się o brak gotówki gdyż bez kłopotu zapłacimy kartą kredytową. Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godz. 14 00, kończy się w dniu wyjazdu o 12 00. W przypadku noclegów przekraczających pięć dni, skorzystamy z pięcioprocentowego rabatu.

Atrakcje

Nieopodal Łomży malowniczy krajobraz tworzy wijąca się rzeka Narew. Tereny objęte są ochroną parku krajobrazowego. Zakola rzeki możemy podziwiać z dogodnego punktu obserwacyjnego, stworzonego w Siemieniu Nadrzecznym. Powstała wieża widokowa, plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, a także tablica z ą okolicy. Na południowej krawędzi Narwii odnajdziemy Górę Królowej Bony – grodzisko w tzw. Starej Łomży. Należy one do jednego z największych tego typu na Mazowszu. Całość obiektu zajmuje powierzchnie ponad 2 ha, a najłatwiej dostać się tam od strony południowej. Grodzisko podlega ochronie konserwatorskiej na podstawie rejestru zabytków. Po drugiej stronie rzeki w Drozdowie warto odwiedzić Muzeum Przyrodnicze.Powstało one w 1984 r. stawiając sobie za cel badanie przyrody Polski północno-wschodniej, a zwłaszcza Ziemi Łomżyńskiej.Szczególne miejsce w jego działalności zajmuje gromadzenie pamiątek po rodzinie Lutosławskich. Muzeum mieści się bowiem w dawnej siedzibie rodu, z której wywodzi się słynny kompozytor Witold Lutosławski. W ofercie odnajdziemy zwiedzanie z przewodnikiem czy też specjalne zajęcia oświatowe dla dzieci i młodzieży z zakresu nauk historycznych lub przyrodniczych. Istnieje możliwość skorzystania z muzealnej biblioteki.

&nbsp