Apartament

Adres:

Adres: ul. Mickiewicza 1A,16-300 Augustów

GPS: 53.84039637015327, 22.97734550073085

Telefon: 509-556-103

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament mieści się w centrum ”Najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Kurort posiada wyjątkowe właściwości klimatyczne, a także wyjątkowe walory krajobrazowe.

Apartament – Oferta

Do wynajęcia przeznaczone są dwa przestronne, komfortowe apartamenty. Każdy z nich może pomieścić maksymalnie sześciu gości. Cena waha się od 180 do 280 zł i uzależniona jest od takich czynników jak ilość osób i długość pobytu. Wejście do budynku jest oddzielne. Na pierwszy apartament składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka z wc. Drugi posiada dostęp do balkonu. Odnajdziemy w nim ponadto jadalnię, dwie sypialnie i łazienkę. Zaletą będzie niewątpliwie dobrze wyposażona kuchnia z lodówką, kuchenką i czajnikiem elektrycznym. Dzięki temu bez kłopotu przygotujemy sobie posiłki.

Atrakcje

Lokalizacja w sercu miasta zapewnia nam dostęp do wszelkich miejscowych atrakcji i wydarzeń. Jednym z nowszych przedsięwzięć jest event pod nazwą ”Z Biegiem Kanału Augustowskiego”. Pierwsza edycja miała miejsce w czerwcu 2014 r. i na stałe wpisała się już do kalendarza atrakcji. Impreza posiada uniwersalny charakter, przyciągając ludzi o różnorakiej pasji. Do głównych celów organizatorów należała popularyzacja turystyki aktywnej i promocja zdrowego trybu życia. Aby wziąć udział w zawodach konieczne było wypełnienie krótkiego formularza, a także dokonanie wpłaty w wysokości 15 zł. Uczestnicy otrzymali konieczny sprzęt, wyżywienie, a także pamiątkowe t-shirty. Wyścig składa się ze spływu kajakowego, rajdu rowerowego, konnego i wyścigu biegowego. Oczywiście każdy mógł wybrać swoją specjalność. Trasa wiedzie wzdłuż Kanału Augustowskiego, kończąc się na śluzie Swoboda. Wszystkie cztery grupy śmiałków w zależności od konkurencji przebywały swój odcinek oddzielnie. Na mecie czekał ich wspólny posiłek i powrót do Augustowa, gdzie mogli zacząć zabawę na festynie zorganizowanym przez Lokalną Grupę Rybacką.Na deser zadbano o kolację składającą się z dań regionalnych takich jak m.in. kartacze i babka ziemniaczana. Impreza otrzymała Certyfikat Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, co mówi samo za siebie.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu apartamentu znajduje się parking. Właściciele udostępniają żelazko i deskę do prasowania.

&nbsp