Villa MB

Villa MB

Adres:

Adres: 16-300 Augustów ul. Spacerowa 4

GPS: 53.85421704815489, 22.971907962280852

Telefon: 876446734

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://mb.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pensjonat Villa MB oddalony jest od centrum Augustowa tylko o półtora km. Sąsiadując z jeziorem Necko, otoczony plażą i kompleksem leśnym, stanowi doskonały punkt wypadowy. Gościł on wiele znanych osobistości. Uroki tego miejsca docenił m.in. były prezydent RP – Aleksander Kwaśniewski

Villa MB – Oferta

Odwiedzający mają do wyboru pokoje typu economy, standard i deluxe. Wynajem najtańszego z nich kosztuje 135 zł za dobę. W cenie znajduje się śniadanie, które w sezonie letnim przybiera formę szwedzkiego stołu. Na każdego gościa zestaw powitalny – kawa, herbata, ciastko. Aby cieszyć się najwyższym komfortem, musimy głębiej sięgnąć do kieszeni (245 zł. za opcję deluxe). Pokoje tego typu wyróżniają się dodatkowym wyposażeniem, większą powierzchnią oraz wydzieloną częścią salonową. Dla firm pensjonat może być wymarzonym miejscem na małe spotkania biznesowe lub szkolenia, podczas trwania których zapewniane jest całodzienne wyżywienie. Uczestnicy posiadają dostęp do sali rekreacyjno-wypoczynkowej mieszczącej do 20 osób. Wyposażenie w stół bilardowy oraz wspólny kącik wypoczynkowy z kominkiem i TV pozwala spędzić chwile w miłej atmosferze. Za dodatkowa opłatą udostępniana jest też sauna, pozwalająca w spokoju przemyśleć problemy.

Atrakcje

Niedalekie położenie od centrum umożliwia korzystanie z rozrywek i dobrodziejstw cywilizacji. Miasto i okolice turyści zwiedzają dzięki różnym środkom transportu – zarówno wodnym, jak i lądowych. Do wyboru choćby bryczki, kajaki, gondole czy kolejka wąskotorowa. Augustów stanowi swego rodzaju stolicę sportów wodnych w tej części Polski.Jeziora i rzeki okalające region pozwalają na spełnienie każdej zachcianki. Możemy być aktywni, korzystając z pierwszego kraju wyciągu nart wodnych, bądź też bacznie obserwować zmagania profesjonalistów. Co roku w połowie lipca odbywają się w Augustowie Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance . Jeśli lubimy ryk silników rozpędzających maszyny do 200 km/h – to propozycja warta rozważenia.

Informacje dodatkowe

Rodziny z dziećmi posiadają wszelkie udogodnienia w postaci chociażby krzesełka do karmienia czy specjalnego łóżka. Do zabaw służy piaskownica i huśtawka. Zarówno dostęp do wi-fi, jak i parking jest dla klientów za darmo. Brama zamykana na pilot wraz z monitoringiem stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

Villa MB