Villa Marta

Adres:

Adres: Augustów, ul. Rajgrodzka 49B

GPS: 53.84657641535136, 22.96709467908886

Telefon: 876445343, 660926152

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://villa-marta.pl/pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Villa Marta usytuowana jest 5 minut od serca Augustowa, w którym to odbywają się niezliczone imprezy kulturalne i sportowe. Wszelkie atrakcje w okolicy przyjezdni mają na wyciągnięcie ręki. Położenie w zaciszu stwarza doskonałe możliwości relaksu.

Villa Marta – Oferta

Do dyspozycji goście mają pokoje 1,2,3 – osobowe, a także dwie kwatery typu studio o wyższym poziomie komfortu. Każdy ”standardowy” pokój posiada własną łazienkę, a także sprzęt radiowo – telewizyjny. Nie mogło też zabraknąć dostępu do sieci. Apartamenty z kolei dysponują własną łazienką, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz tarasem z widokiem na ogród. Wszyscy przyjezdni szukający ochłody skorzystać muszą ze wstawionego tam basenu. Poza tym czeka ich wydzielone miejsce na grillowe biesiadowanie. Kuchnia w ”Villi Marta”ma charakter ogólnodostępny”.

Atrakcje

Wynajem pensjonatu umożliwia korzystanie z pobliskich atrakcji. Zwłaszcza w okresie letnim miasto jest świadkiem licznych wydarzeń kulturalnych, goszcząc znakomitych artystów. Dla aktywnych ciekawą propozycją będzie wypad na miejską pływalnię bądź też na kręgle. Spragnieni przygód na świeżym powietrzu mogą skorzystać z pierwszego w Polsce wyciągu dla nart wodnych czy też umówić się na rejs kameralna gondolą. Można również skorzystać z alternatywnych środków transportu, jak statek czy katamaran. Fani rowerów muszą wykorzystać okazję do przejażdżki Szlakiem Orła Białego. Dla spacerowiczów pozostają atmosferyczne bulwary. Oczywiście można też zapuścić się do okolicznych miejscowości. Warto odwiedzić takie punkty na ie jak Klasztor Kamedułów nad Wigrami czy zabytkowe wiadukty w Stańczykach. Te ostatnie należą do najwyższych w kraju, osiągając 35 metrów wysokości. Często przyciągają one pasjonatów skoków na linie, co obecnie jest bardzo ryzykowne.

&nbsp

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu znajduje się parking dla klientów. Obiekt posiada sprzęty, takie jak wanienka, ułatwiające pobyt rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych przewidziano zabawy na trampolinie w przestronnym zielonym ogrodzie. Pracoholicy będą zaś wdzięczni za udostępnienie kącika dla biznesu z kserem i faksem. Cała posesja jest ogrodzona co w połączeniu z cichą okolica, pozwala na cieszenie się urlopem.