Wypoczynek w Augustowie

Adres:

Adres: ul. Zarzecze 14, 16-300 Augustów

GPS: 53.85130188181247, 22.983907415525778

Telefon: 507 131 551

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.augustow-zarzecze.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pod nazwą ”Wypoczynek w Augustowie” znajdziemy willę oddaloną od centrum miasta o niecały kilometr. Zaledwie trzy minuty spaceru dzieli przyjezdnych od czarującego jeziora Necko.

Wypoczynek w Augustowie – Oferta

Goście do dyspozycji mają całe piętro domu z całkowicie niezależnym wejściem. Większy pokój posiada przestronny taras, mniejszy z kolei, dostęp do balkonu. Na wszystkich przyjezdnych czeka w pełni wyposażona kuchnia. Nie zabrało też oddzielnych łazienek i cyfrowej telewizji. W hallu umieszczono stanowisko komputerowe dla turystów, którzy nie mogą oderwać się od technologii czy obowiązków. Na obszarze działki, w ogrodzie znajdują się również trzy drewniane domki 4 osobowe. Domki posiadają własną łazienkę, TV, czajnik, lodówkę oraz bezprzewodowy internet. Odpoczywać można na dwóch rozkładanych kanapach, które pomieszczą do czterech wczasowiczów. Ceny rozpoczynają się od 35 zł za dobę i są uzależnione od takich czynników jak liczba osób, termin przyjazdu i długość pobytu. Grzejnik elektryczny w domku, w przypadku bardzo złej pogody, dostępny jest za dodatkową opłatą. W ogrodzie istnieje możliwość rozpalenia grilla bądź ogniska.

Atrakcje

Dostęp do jeziora Necko, każdy odwiedzający obiekt ma w zasięgu ręki. Położone na Obszarze Chronionego Krajobrazu w pełni wykorzystywane jest przez amatorów sportów wodnych. Akwen zajmuje powierzchnię ok. 400 ha, posiadając linię brzegową o długości 13 km, pełnej piaszczystych plaż. Podczas zachodu słońca na jeziorze pojawia się poświata, przypominająca błysk skarbów. Z jeziorem wiąże się bowiem legenda. W XIX w. ponoć zatopiono na dnie jeziora zrabowane z Moskwy złote dzwony. Jezioro stanowi nie lada gratkę dla wędkarzy i ornitologów. Znajduje się tu też jedna z największych atrakcji Augustowa – pierwszy w Polsce profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych. Każde lato to szansa na uczestnictwo w licznych imprezach organizowanych nad brzegiem akwenu.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu znajduję się też parking, co jest dobrą wieścią dla zmotoryzowanych. Na terenie obiektu mile widziane są wszelkie zwierzęta, więc ich właściciele bez przeszkód mogą cieszyć się obecnością milusińskich. Dzieci z pewnością skorzystają z wybudowanego placu zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią.