Domek letniskowy

Adres:

Adres: ul. Chabrowa 10, 16-300 Augustów

GPS: 53.82860061159469, 22.979606994591563

Telefon: 500-089-663

Email:

Strona internetowa: http://www.domki-augustow.com.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek letniskowy mieści się niecałe 2 km od centrum Augustowa. Dzięki spokojnej i cichej okolicy stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich chcących odpocząć od zgiełku wielkich miast.

Domek letniskowy – Oferta

Domek pomieści maksymalnie 6 osób, a ceny za wynajem wahają się od 35 do 60 zł. Na parterze umieszczono sypialnię dwu-osobową sypialnię, w pełni wyposażony pokój z aneksem kuchennym i dodatkowo łazienkę. Na piętrze znajduje się sypialnia przeznaczona na nocleg dla czterech osób. Na specjalnie życzenie klienta na zewnątrz można dostawić namiot. W ofercie odnajdziemy wynajem sprzętu dla aktywnych. Dzięki kajakom i rowerom połączymy trening z wypoczynkiem. Wieczorem, po przyjemnym wysiłku, dzięki specjalnie wyznaczonemu miejscu,możemy poddać się zabawom przy letnim ognisku.

Atrakcje

Domek letniskowy dzieli jedynie 20 m od zabytkowego już Kanału Augustowskiego. Uznaje się go za swego rodzaju perłę wśród szlaków wodnych Europy. W strefie przylegającej do Kanału skupiają się rezerwaty krajobrazowe, florystyczne i ornitologiczne. Są to Rezerwat Kalejty, słynna Dolina Rospudy, czy też unikatowy Park Biebrzański. Jego bliskość to doskonała okazja na zapoznanie się z okolicą w czasie rejsu statkami Żeglugi Augustowskiej. Alternatywą dla statków są gondole, jednak zabierają one mniejszą ilość pasażerów, a to głównie przez ich gabaryty. Jednorazowo z przejażdżki skorzysta jedenastu chętnych. Gondole wypływają z dwóch portów sezonowych. Pierwszy z nich mieści się nad rzeką Nettą, drugi zaś nad jeziorem Necko. Taka propozycja spodoba się głównie miłośnikom fotografii. Gondole oczywiście można wynająć i stworzyć indywidualny plan wyprawy.

Informacje dodatkowe

Ogrodzona posesja umożliwia spokojne pozostawienia swoich aut. Jeśli zajdzie nagła potrzeba, klienci mają do dyspozycji specjalnie urządzony kącik biznesowy, zawierający takie urządzenia biurowe jak faks czy ksero. Nie zabraknie również dostępu do internetu. Organizatorzy przychylnym okiem patrzą na towarzyszące nam czworonogi i inne zwierzęta. W pobliżu domku letniskowego znajdują się liczne sklepy, dzięki czemu w każdej chwili możemy uzupełnić zapasy. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy dłuższym pobycie oferowane są atrakcyjne zniżki.