7 Stron Świata

Adres:

Adres: Augustów, ul. Nadrzeczna 8 16-300

GPS: 53.84685309165425, 22.98288175757716

Telefon: 781-999-150, 607-970-790

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

7 Stron Świata to domek letniskowy znajdujący się w ścisłym centrum Augustowa. Dzięki temu stanowi doskonały punkt wypadowy na miasto oferujące masę atrakcji.

7 Stron Świata – Oferta

Centralnie ogrzewany domek można wynająć przez cały rok i jest przeznaczony dla maksimum ośmiu osób. Cena za nocleg wynosi 45 zł od jednego klienta. Działka posiada dostęp do rzeki Netta co zadowoli amatorów kąpieli. Jeśli chodzi o wyposażenie domku, jest ono bogate. Na aneks kuchenny składa się kuchenka mikrofalowa, lodówka czy czajnik. Nie zapomniano też o sprzęcie rtv. Na zewnątrz mieści się altanka oraz przygotowane specjalnie miejsce pod grilla czy ognisko. W oddzielnym budynku istnieje możliwość wynajęcia pokoi dwu i pięcioosobowych. Każdy z nich ma osobne wejście i łazienkę, a wyposażenie jest identyczne jak w domku letniskowym. Do dyspozycji gości jest również wypożyczalnia sprzętów wodnych, takich jak kajak i łódź wiosłowa. Po dniu pełnym wrażeń i atrakcji czeka nas relaks w saunie.

Atrakcje

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-sto metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny, który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.

Informacje dodatkowe

Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zabraliśmy w podróż ze sobą. Plac zabaw dla dzieci wyposażono w piaskownicę i huśtawkę. W cenie wynajmu znajduje się również parking dla zmotoryzowanych gości. Zapewniono również dostęp do internetu dla wszystkich nie mogących oderwać się od technologii.