Domek letniskowy

Adres:

Adres: Augustów, ul. Ostry Róg 30 16-400

GPS: 53.866869231478, 23.046121560037

Telefon: 603243080

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek letniskowy oddalony jest od centrum Augustowa o niecałe 5 km. Położenie na skraju Puszczy Augustowskiej zapewnia doskonałe warunki urlopowe.

Domek letniskowy – Oferta

Na wynajem przeznaczono dziesięcioosobowy domek nad jeziorem Białym. Liczy on cztery pokoje z tv i radiem. Kuchnia wyposażona jest w takie sprzęty jak kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka czy zmywarka. Łazienka z kolei posiada wc, bidet, umywalkę i oddzielną kabinę prysznicową. Podziwiać widoki pozwolą dwa tarasy – jeden wychodzi na jezioro, drugi na las. Wzdłuż jeziora biegną plaże z pomostami, przez co aktywnie spędzimy urlop. Do wyboru mamy kajaki czy canoe. Spragnieni rywalizacji rozegrają nie jeden mecz na boisku do siatkówki. Ognisko zorganizujemy na specjalnie przygotowanym do tego miejscu.

Atrakcje

Do najczęstszych rozrywek wybieranych przez turystów, należą zdecydowanie spływy kajakowe. Co więcej, mamy wpływ na wybór trasy i jej długość, przez co mogą w nich uczestniczyć nawet male dzieci. Spływy mogą być zarówno jednodniowe, jak i trwać przez prawie cały tydzień. Wówczas to po drodze zapewnione są inne atrakcje, uwieńczane nocowaniem nad brzegiem jezior. Trasy wiodą przez malownicze tereny Puszczy Augustowskiej – bagna i łąki. Spotkamy na swej drodze różnego rodzaju ptactwo i rzadkie rośliny. Najczęściej wybiera się spływy po Czarnej Hańczy, jeziorze Sajno, Rospudzie i Netcie. Niezwykle ciekawa jest trasa biegnąca przez Dolinę Rospudy. Miejscami możemy mieć wrażenie, że jest to rzeka górska. Kamieniste dno, szybki nurt i powalone drzewa – to jej cechy charakterystyczne. Cała podróż może trwać nawet do pięciu dni, a jej łączna długość liczy łącznie około 105 km.

Informacja dodatkowe

Jeśli z jakichś powodów urlopowicze nie mogą obejść się bez technologii, zapewnia się im bezpłatny dostęp do internetu. Parking dla klientów jest już wliczony w cenę wynajmu. Dzieci z pewnością spędzą nie jedną chwilę na placu zabaw ze zjeżdżalnią. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Na terenie obiektu mieści się również bar, który zaspokoi nasze podniebienia.