Agroturystyka Barbara i Marek Jasionek

Adres:

Adres: Jeziorki 13A 16-300 Augustów

GPS: 53.836052196771, 22.821464510635

Telefon: (87) 644-21-44, 605-055-748

Email:

Strona internetowa: http://agrojasionek.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Agroturystyka Barbara i Marek Jasionek mieści w centrum Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego – miejscowości Jeziorki. Od Augustowa dzieli ją niespełna 12 km. Dzięki korzystnej lokalizacji obiektu można korzystać z atrakcji pobliskiego kurortu a jednocześnie odpoczywać, w ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta.

Agroturystyka Barbara i Marek Jasionek – Oferta

Propozycję noclegową stanowi piętrowy domek letniskowy, który pomieści maksymalnie do sześciu gości. Istnieje opcja dostawki, lecz wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Za całość wynajmu zapłacimy 170 zł. Na parterze znajdziemy salon z klimatycznym kominkiem, kuchnię, łazienkę z wc z prysznicem. Na piętrze znajdują się dwa pokoje. Jeden z nich wyposażony jest w łóżku dwuosobowe, drugi zaś w trzy łóżka jednoosobowe. Swobodne przygotowanie posiłków umożliwia dobrze wyposażony aneks kuchenny. Nie zabrakło takich sprzętów jak lodówka, kuchenka mikrofalowa czy kuchenka gazowa. Goście na specjalne życzenie mogą spróbować swoich sił w wytwarzaniu sękacza w tradycyjny, niezmieniony od lat sposób. Zaletą domku niewątpliwie jest otaczająca go duża przestrzeń. Przed upałem ochroni nas cień rzucany przez drzewa z sadu. Zabawom i rozmowom sprzyja pokaźna altana, murowany grill i specjalnie wydzielone miejsce pod ognisko.

Atrakcje

Położone 300 m. od posesji Jezioro Jezierskie to naturalny zbiornik o wielkości ok. 9ha. Jako że jest systematycznie zarybiane, poleca się je głównie wędkarzom. Na miejscu istnieje szansa na zakupienie niezbędnej karty. W siódmym niebie będą też miłośnicy ptactwa. W trzcinach gniazdują taki gatunki jak łabędź niemy, błotniak statywowy czy Trzciniaki. Położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej jednak przyciąga nie tylko fascynatów przyrody. Duża liczba okolicznych szlaków rowerowych i pieszych umożliwia aktywne spędzenie czasu przez cały rok. Zimowa porą trasy służą uprawianiu narciarstwa biegowego. Latem królują wycieczki rowerowe. W sezonie częstym wyborem turystów są spływy organizowane na trzech lokalnych rzekach (Czarna Hańcza, Rospuda, Blizna).

Informacje dodatkowe

Na terenie obiektu, każdy kto nie potrafi wytrzymać bez technologii, może skorzystać z bezpłatnego dostępu do wifi. Domek posiada udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi w postaci chociaż krzesła do karmienia. Parking na posesji jest bezpłatny.