Agroturystyka & Pensjonat Doliny Rospudy

Adres:

Adres: Topiłówka 58 16-300 Augustów

GPS: 53.90991382670121, 22.88287728316368

Telefon: 501140104, 605226928

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.dolinarospudy.com/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Agroturystyka &amp Pensjonat Doliny Rospudy mieści się w małej wiosce Topiłówka oddalonej od Augustowa o blisko 10 km. Bliskość Puszczy i akwenów wodnych sprawi, że przeżyjemy niezapomniane chwile wśród nieskażonej natury.

Agroturystyka &amp Pensjonat Doliny Rospudy – Oferta

Dom podzielony jest na dwa mieszkania, mieszczące maksymalnie do szesnastu gości. Na górze odnajdziemy dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienkę. Na dole znajdują się pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z łazienką. W zależności od czasu i terminu pobytu, cena za wynajem najtańszego pokoju dwuosobowego oscyluje w granicach 80 zł. Amatorzy wędkarstwa ucieszą się z obecności zarybionych stawów. Wystarczy tylko kilka kroków od drzwi frontowych aby ”zamoczyć kija”. Jeśli zaś kręcą nas konie mechaniczne, możemy przejechać się Fiatem 126P w wersji Cabrio bądź też tzw. rurowcem. Teren jest doskonale zagospodarowany w celach rekreacyjnych. Oprócz dużego placu zabaw wydzielono boisko do gry w siatkówkę. W ucztowaniu pomagają pojemne altany z kominkiem i grillem. Solidnie wypocząć pomoże sauna, która pomieści do ośmiu chętnych.Obiekt umożliwia wypożyczenie sprzętu, który pomoże nam wykorzystać wodny potencjał okolicy. W ofercie znajdują się też takie przeznaczone dla małych dzieci.

Atrakcje

Augustów jest niekwestionowaną stolicą sportów wodnych w północno-wschodniej Polsce. Każda osoba oswojona choć trochę z tym żywiołem powinna spróbować z przejażdżki nartami wodnymi. Wyciąg działa w mieście od 1999 r. Za jego uruchomienie, Polska Organizacja Turystyczna przyznała miastu prestiżowy tytuł atrakcji roku. Ma on łącznie 740 m długości i pozwala na rozwinięcie prędkości do 60 km/h. Sprzęt możemy wypożyczyć na miejscu. Nad bezpieczeństwem czuwają profesjonalni instruktorzy. Wyciąg przyciąga również profesjonalistów.Co roku w drugiej połowie sierpnia odbywają się Mistrzostwa Polski. Organizowane są w trzech kategoriach slalom, skoki i jazda figurowa.

Informacje dodatkowe

Obiekt posiada certyfikaty ”Czysta Turystyka” oraz ”Przyjazny rowerom”. Właściciele służą pomocą w organizacji wycieczek zagranicznych do takich miast jak Druskienniki, Wilno, Troki, Kłajpeda czy Porągi. W każdym z nich odnajdziemy moc atrakcji z aquaparkiem i delfinarium na czele.