Agroturystyka Regina I Sławomir Myszczyńscy

Adres:

Adres: Serwy 24, 16-326 Płaska

GPS: 53.92428802163524, 23.204770717323072

Telefon: 87 6418961, 783751995

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.serwy.prv.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Agroturystyka Regina I Sławomir Myszczyńscy mieści się w sercu Puszczy Augustowskiej – małej miejscowości Serwy. Położone przy jeziorze o takiej samej nazwie stwarza doskonałe warunki relaksacyjne. Od Augustowa dzieli je jedynie 20 km.

Agroturystyka Regina I Sławomir Myszczyńscy – Oferta

Pod wynajem przeznaczono w sumie łącznie osiem pokoi dwuosobowych. Do wyboru mamy izby w murowanym budynku bądź domkach letniskowych. Każdy pokój posiada łazienkę i własną kuchnię, dzięki czemu z łatwością przygotujemy sobie posiłek. Ceny, w zależności od sezonu zaczynają się już od 40 zł. Gospodarstwo posiada własną linię brzegową. Na jeziorze Serwy znajdują się trzy wyspy ( Dębowo, Lipówka,Sosnowo), a na jednej z nich zlokalizowany jest rezerwat kormoranów. Serwy łącza się z zabytkowym Kanałem Augustowskim. Jest jego swego rodzaju ”zasilaczem” a to ze względu na wyższe położenie nad poziomem morza. Przebiega też przez nie szlak kajakowy. Spływy należą do najczęściej organizowanych atrakcji. Duży ogrodzony plac daje gwarancję spokoju i miłego wypoczynku. Wydzielono specjalne miejsce pod ognisko i grilla, zagospodarowano boiska, dzięki czemu można poddać się uciechom. Obiekt oferuje wypożyczalnię sprzętu służącego do turystyki wodnej.

Atrakcje

Na gminnej plaży w Serwach, od kilku dobrych lat organizowane są co roku ”Rockowe Szanty”. Każdego lata gromadzą one tysiące słuchaczy, którzy specjalnie na imprezę przyjeżdżają z każdego zakątka Polski. Nieopodal miasteczka mieści się Sanktuarium Maryjne w Studzieniczej, którą odwiedził Papież Jan Paweł II w czasie pielgrzymki w 1999 r. Na cześć tego pamiętnego dnia zbudowano pomnik. Znajduje się tam zabytkowy drewniany kościół oraz kaplica Najświętszej Marii Panny z obrazem Matki Boskiej Studzieniczańskiej. Przy niej obejrzymy legendarną studnię z cudowną wodą o leczniczej mocy.

Informacje dodatkowe

Pokoje posiadają udogodnienia dla rodzin podróżujących ze swymi pociechami. W wyposażeniu znajdziemy takie pozycje jak wanienka, nocnik, krzesełko do karmienia czy dziecięce łóżeczko. Nieco więksi odnajdą rozrywkę na placu zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i trampoliną. Właściciele nie mają nic przeciwko zabraniu ze sobą zwierząt. Zmotoryzowani bez przeszkód mogą korzystać z parkingu na posesji.

&nbsp