Gospodarstwo Agroturystyczne Aneta i Jacek Abryccy

Adres:

Adres: Mołowiste 4, 16-326 Płaska,

GPS: 53.937583829418, 23.215103074908

Telefon: 504-530-862

Email:

Strona internetowa: http://www.molowiste.strefa.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gospodarstwo Agroturystyczne Aneta i Jacek Abryccy znajduje się w miejscowości Mołowiste, tuż przy jeziorze Serwy. Od Augustowa dzieli je odległość blisko dziewiętnastu kilometrów.

Gospodarstwo Agroturystyczne Aneta i Jacek Abryccy – Oferta

Gospodarstwo do dyspozycji gości oddaje trzy czteroosobowe pokoje, trzy domki letniskowe i miejsce pod przyczepę kempingową. Ponadto na terenie posesji znajdziemy pole namiotowe. Łazienka, prysznic i wc są wspólne, zaś w pokojach i domkach mamy do czynienia z oddzielnym panelem kuchennym. Ceny usług zaczynają się już od 25 zł. W obiekcie zadbano o salę telewizyjną i gier, gdzie to można przypomnieć sobie zasady tenisa stołowego. Na zewnątrz fani sportu z pewnością nie oprą się pokusie gry w siatkówkę czy koszykówkę w promieniach słońca. W celu organizacji imprez towarzyskich, wyodrębniono miejsce na grille czy ogniska. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Atrakcje

Jedną z głównych okolicznych atrakcji jest piramida w Rapie. Grobowiec należy do rodziny Farenheit, którzy zafascynowani ”życiem po życiu” wznieśli go w XIX w.,wzorując się na starożytnych Egipcjanach. W grobowcu, z myślą o zapewnieniu nieśmiertelności, jako pierwsza została pochowana 3-letnia córeczka Farenheita. Kolejno chowano tam kilku członków rodziny samego budowniczego – Friedricha Heinricha. Naukowcy stwierdzili, że wybór miejsca powstania piramidy nie był przypadkowy. Jak żadne inne miejsce w okolicy, posiada wielką moc koncentracji pozytywnego promieniowania energii Ziemi i Kosmosu. Wzmacniane jest one w piramidzie poprzez odpowiedni kształt sklepienia wewnętrznego. Negatywne działanie energii eliminuje natomiast podstawa z kamienia polnego. W Rapie przecinają się trzy linie silnego promieniowania, które łączą miejsca o wielkiej mocy. Jeden z nich biegnie od Kowna, przez Wilczy Szaniec i niemieckie miasto Karlsruhe. W czasie I wojny światowej grobowiec został całkowicie zdewastowany przez Rosjan. Rozbite trumny leżą tak do dziś.

Informacje dodatkowe

Właściciele wyrażają pełną akceptację dla zwierząt, które przybyły wraz z turystami. Dzieci wykorzystają zapewne możliwość zabawy na świeżym powietrzu, a to dzięki huśtawkom i piaskownicy. W sąsiedztwie znajdują się liczne lokale usługowe, a także poczta i ośrodki komunikacyjne.