Dworek Biebrzański

Adres:

Adres: Tajno Podjeziorne 5A 16-320 Bargłów Kościelny

GPS: 53.697845066016, 22.842559665442

Telefon: 512-413-912

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.pensjonatbiebrzanski.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dworek Biebrzański znajduje się w malowniczej miejscowości Tajno Podjeziorne, oddalonym od Augustowa o 20 km. Siedlisko zajmuje powierzchnię blisko półtora hektara. Starannie zagospodarowany teren idealnie współgra z cichą i spokojną okolicą.

Dworek Biebrzański – Oferta

Na gości czeka w sumie 31 miejsc noclegowych. Przygotowano pokoje dwu, trzy, czteroosobowe, a także dwa funkcjonalne domki letniskowe o zróżnicowanym poziomie komfortu. Każdy z nich położony jest na lekkim wzgórzu z pięknym widokiem na jezioro Tajno i Biebrzański Park Narodowy. Pokoje w pensjonacie wyposażone są we własną łazienkę. Istnieje ponadto opcja płatnej dostawki. Ceny za wynajem pokoi uzależnione są od długości trwania pobytu i zaczynają się od 120 zł. Jedna doba w domku letniskowym wiąże się z wydatkiem co najmniej 40 zł. W ofercie pensjonatu znajduje się również pełne wyżywienie w postaci bufetowego śniadania oraz obiadokolacji. Spragnieni aktywnego wypoczynku mogą wypożyczyć łódź wiosłową bądź rowery turystyczne. Fani gier zespołowych znajdą miejsce na siatkówkę,piłkę nożną czy koszykówkę. Na posesji mieści się wiata z grillem, gdzie możemy zacząć wspólne biesiadowanie. Właściciele służą wszelką pomocą w organizacji spływów kajakowych po takich rzekach jak Biebrza, Rospuda lub Czarna Hańcza. Ułatwią też sprawy przy chęci wyjazdu na Litwę (Wilno, Troki)

Atrakcje

Położenie w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego pozwala turystom cieszyć się szczególnymi widokami. Liczne siedliska mokradłowe sprawiły, że zachowały się tu rzadkie i zagrożone gatunki roślin i zwierząt. Jednym z najbardziej urokliwych zakątków jest tzw. Czerwone Bagno. Znajdziemy tak szlaki piesze, które zostały podzielone na kilka rodzajów trudności, a to ze względu na spotykane po drodze trudności.

Informacje dodatkowe

Pensjonat pobiera opłatę za pobyt zwierząt na terenie obiektu. Wynosi ona 10 zł za dobę. Pensjonat zawiera liczne udogodnienia dla rodzin, którzy postanowili spędzić urlop ze swymi dziećmi. Pokoje wyposażono w specjalne krzesło do karmienia i łóżko do malucha. Zadbano również o ich rozrywkę. Wewnątrz służy do tego sala zabaw, na zewnątrz zaś plac z piaskownicą, zjeżdżalnią i trampoliną. Na terenie obiektu goście mogą zostawić swoje auta.