Agroturystyka Sośniaki

Adres:

Adres: ul. Bednarska 9, 19-110 Goniądz

GPS: 53.49176261799175, 22.71933163465519

Telefon: (85) 738-01-96, 501-293-568

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.sosniaki.wirtualnie.eu/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Agroturystyka Sośniaki mieści się w centrum Goniądza, granicząc z urokliwą rzeką Biebrzą. Działka położona w okolicy parku narodowego zapewnia wypoczynek z dala od miejskiego gwaru, zachęcając do obcowania z naturą. Niecałe pół kilometra dzieli turystów od plaży miejskiej.

Agroturystyka Sośniaki – Oferta

Przedmiotem oferty są pięcioosobowe domki letniskowe, za których wynajem, w zależności od sezonu zapłacimy od 35 do 40 zł. Pokoje wyposażono w kuchnię i łazienkę. Na działce wyodrębnione specjalne miejsce na grilla bądź ognisko, dzięki czemu możemy biesiadować do białego rana.

Jedną z głównych wodnych atrakcji są spływy kajakowe. Goście mają do wyboru szesnaście kajaków i pięć łodzi. Wyprawy mogą odbywać się zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. Oferta skierowana jest głównie do pasjonatów fotografii. Niezwykle tereny zapewnią nie jedno udane zdjęcie.

Okolica stanowi raj dla wędkarzy. W czystych wodach czekają nas takie gatunki jak szczupak, okoń, leszcz czy płoć. Właściciele wskażą dobre miejsce do połowu, pomogą też w załatwieniu licencji. Zarówno cały sprzęt, jak i specjalne łodzie otrzymamy bez trudu za niewielką opłatą.

Z pobytu w gospodarstwie ucieszą się też miłośnicy nurkowania. W rzece, oprócz zwierząt, napotkamy na pozostałości po drugiej wojnie światowej czy zwalone mosty. Nie musimy martwić się o sprzęt gdyż wypożyczymy go na miejscu. Całość odbywa się pod czujnym okiem przewodnika i ratownika.

Dla grup zorganizowanych przygotowano zajęcia militarno-survivalowe. Obejmują one kurs strzelania z wiatrówki, trening rzutu granatem, poszukiwanie metali czy przeprawę pontonem. Takie zadania gwarantują niezapomniane wrażenia.

Obiekt organizuje w sposób kompleksowy przyjęcia okolicznościowe, takie jak chrzciny, komunie czy urodziny. Doskonałym miejscem do zabaw może być wiata i altanka, która pomieści przy stole dwadzieścia osób.

Informacje dodatkowe

W cenie pobytu znajduje się parking dla klientów zmotoryzowanych. Dzieci na pewno ucieszą się z placu zabaw wyposażonego w huśtawkę, zjeżdżalnię, trampolinę i piaskownicę. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy zabrać ze sobą w podróż.Doba hotelowa zaczyna się od 15 00 do 20 00.