Agroturystyka u Renaty

Adres:

Adres: Danowskie 9B 16-304 Nowinka

GPS: 53.95647655310094, 23.103368666721508

Telefon: 607 989 793

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.urenaty.agro.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Agroturystyka u Renaty usytuowana jest w małej miejscowości Danowskie, oddalonej od Augustowa o około 15 km. Położenie między jeziorami Blizno i Blizienko umożliwia obcowanie z naturą, zaś bliskość do granicy sprawia, że gospodarstwo stanowi doskonały punkt postojowy na dłuższej trasie.

Agroturystyka u Renaty – Oferta

Gospodarstwo wynajmuje przez cały rok pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Każdy z nich posiada łazienkę. Wyposażone są one w takie meble jak szafki nocne, szafa, stolik i duże sosnowe łóżka. Na tej samej kondygnacji, co sypialnia mieści się aneks kuchenny.Za wynajem pokoju zapłacimy, w zależności od sezonu od 30 do 50 zł. Nocleg w domku z kolei kosztuje łącznie 240 zł.Właściciele dbają szczególnie o podniebienia klientów, serwując w przestronnej jadalni domowe posiłki. Zazwyczaj składniki pochodzą z własnego wyrobu. Na stole przeważają dania kuchni regionalnej (bliny z mięsem, kartacze, soczewiaki). W ofercie ponadto znajdują się dwa domki letniskowe, przeznaczone dla siedmiu osób. Obiekt posiada własną wypożyczalnię sprzętu wodnego ( łódki, kajaki, rower wodny) dzięki czemu mamy zapewnione warunki do aktywnego wypoczynku. Na terenie gospodarstwa organizowane są różnego typu imprezy integracyjne i okolicznościowe. Czas gościom umilą wycieczki kuligiem czy też ogniska.

Atrakcje

Sąsiedztwo jezior to dobra informacja nie tylko dla wędkarzy.Prywatna plaża z pomostem to idealna okazja do kąpieli, lecz także zwiedzenia akwenów za pomocą różnych form transportu. Możemy spróbować swych sił choćby w spływach kajakowych. Jako,że niektóre trasy nie są zbytnio wymagające, mogą uczestniczyć w nich nasze pociechy. Co więcej, mamy wpływ na długość wycieczek biegnących przez przepiękne krajobrazy Puszczy Augustowskiej. Do wyboru są spływy po Czarnej Hańczy, Rospudzie, Nettcie. Każdy z nich obfituje w liczne atrakcje, w tym nocowanie nad brzegiem jezior.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu pokoju znajduje się parking, co ucieszy zmotoryzowanych. Gospodarstwo nie pozwali na pewno nudzić się najmłodszym zapewniając im plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią czy trampoliną. W podróż możemy zabrać również nasze zwierzęta gdyż są one mile widziane na terenie obiektu.