Apartament

Adres:

Adres: Augustów, ul. Żabia 5/5 16-300

GPS: 53.84294261230095, 22.976938292316618

Telefon: 607-122-029

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament mieści się na drugim piętrze nowo wybudowanej kamienicy w centrum Augustowa. Stanowi doskonałe miejsce wypadowe,dzięki czemu skorzystamy z całej mocy atrakcji miasta.

Apartament – Oferta

Łączna powierzchnia apartamentu to 68 m2. Za jeden nocleg zapłacimy już 250 zł. Na lokal składają się trzy pokoje z łóżkami, bogato wyposażony aneks kuchenny, korytarz i łazienka. Aby przygotować posiłek przydadzą się nam takie sprzęty jak piekarnik, kuchenka elektryczna czy lodówka.

Atrakcje

Okolice Augustowa pełne są mniej znanych atrakcji. Jeden z pomników techniki budowlanej stanowią mosty w Stańczykach. Licząc sobie 36 m. wysokości należą do najwyższych w Polsce. Powstały one w 1912 r. na nieistniejącej już linii kolejowej Gołdap – Żytkiejmy. Architektura charakteryzuje się doskonałymi proporcjami, a filary ozdobione są elementami wzorowanymi na rzymskich akweduktach w Pont du Gard. Stąd też ich potoczna nazwa – ”Akwedukty Puszczy Rominckiej”. W 1945 roku wycofująca się Armia Czerwona rozebrała tory, a szlak nigdy nie został już odbudowany. Mosty w Stańczykach oblegane były przez amatorów skoków na linie. Ze względu na zły stan techniczny mostu, zabroniono jednak takiej formy ekspresji. Zwiedzanie zabytku obecnie jest płatne, a na jego terenie wprowadzono dozór.

Augustów, położony pośród malowniczych rzek i jezior, co sprawia, że znakomicie nadaje się na wodne wyprawy. Jednym ze sposobów pokonania tras jest katamaran. Można go również wynająć celem organizacji imprez jak wieczory kawalerskie czy panieńskie. W ofercie floty katamaranowej odnajdziemy rejsy choćby szlakiem papieskim. Oczywiście możemy zapuścić się w głąb Puszczy, docierając aż do Gorczycy. Wszystkie statki przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych. Dzieci do ośmiu lat na pokład wchodzą za darmo.

Informacje dodatkowe

Wszelkie kosztowności klienci mogą przechować w sejfie co daje gwarancję bezpieczeństwa. Właściciele akceptują w pełni zwierzęta domowe, które podróżują razem z nami. W obiekcie codziennie otrzymamy najnowszą prasę. Nie zabraknąć mogło też dostępu do internetu. Parking dla zmotoryzowanych znajduje się w cenie wynajmu. W przypadku niesprzyjającej pogody, miłą atmosferę odnajdziemy w pobliskim barze.