Apartament

Adres:

Adres: Leśna 6, 16-400 Suwałki

GPS: 54.07589154238186, 22.931207815428706

Telefon: 515-299-108, 510-682-861

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament zlokalizowany jest w centrum Suwałk.Położenie przy drodze krajowej nr. 8 zapewnia dogodny dojazd.Od Wigierskiego Parku Narodowego dzieli przyjezdnych niecałe 13 km.

Apartament – Oferta

Przedmiot oferty stanowi dwupokojowy apartament w domu wolnostojącym. Prowadzi do niego osobne wejście, a za całość zapłacimy,w zależności od sezonu od 80 do 180 zł. Jego serce to przytulny salon, w którym nocleg znajdą dwie osoby. Poza tym do dyspozycji pozostawiono sypialnię, łazienkę z wanną i oddzielną toaletą. W przedpokoju z kolei zagospodarowano niewielką salę do ćwiczeń. W apartamencie nie mogło zabraknąć dostępu do bezprzewodowego internetu. Właściciele umożliwiają wypożyczenie rowerów, dzięki czemu zwiedzimy okolicę po licznych dobrze przygotowanych trasach.Na wyposażeniu kuchni, która stanowi odrębne pomieszczenie, znajduje się lodówka, czajnik elektryczny i płyta. Na zewnątrz wyodrębniono specjalne miejsce do spotkań przy grillu bądź ognisku. Mniej aktywni z pewnością poleniuchują na leżakach.Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi,w postaci łóżeczka i krzesełka do karmienia. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking.We wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych obowiązuje zakaz palenia. Zwierzęta nie są wpuszczanie do budynku. Zakwaterowanie zaczyna się o 16 00, a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Parter dostosowano pod potrzeby osób niepełnosprawnych.

Atrakcje

Jezioro Wigry nazywane jest akwenem o kryształowej toni ze względu na swą czystość.Idealnie nadaje się do uprawiania żeglarstwa, lecz ze względu na położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego, turystyka ma ograniczony charakter. Teren objęto strefą ciszy, więc w odpoczynku na pewno nie przeszkodzi nam ryk wyjących silników. Odwiedzający jezioro powinni wykupić kartę wstępu do WPN, którą to można nabyć w siedzibie Parku w miejscowości Krzywe. Po jeziorze można poruszać się żaglówkami bądź też kajakami. Wędkarze nie mogą zapomnieć o konieczności wykupienia licencji. Połowy dozwolone są od 15 maja do 31 października, lecz od 1 czerwca do 15 lipca występują miejscowe ograniczenia połowów. Rozpalać ogniska i biwakować można jedynie na wyznaczonych polach namiotowych. Jezioro, ze względu na kształt linii brzegowej pierwotnie nosiło nazwę Wingry, co oznaczało ”kręty” w języku Jaćwingów.

&nbsp