Hotel 3 TRIO

Adres:

Adres: Ul. Hurtowa 3 15-399 Białystok

GPS: 53.11699936706113, 23.12605642105325

Telefon: 85 745 40 50

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotel3trio.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel 3 Trio zlokalizowany jest niecałe 5 km od centrum Białegostoku. Do obiektu, ze strony Warszawy dojedziemy w 10 minut, a dotarcie ułatwią liczne tablice reklamowe.

Hotel 3 TRIO – Oferta

Główny budynek charakteryzuje się ekstrawaganckim rozwiązaniem architektonicznym. Zadaszenie wejście posiada powierzchnię 80 m2 i 7 metrów wysokości, dzięki czemu może stanąć przed nim piętrowy autobus. Na wyróżnienie zasługuje przestronny, klimatyzowany w całości szklany hol oraz winda panoramiczna.

8 sali konferencyjnych posiada pełne wyposażenie techniczne (projektory, system nagłaśniania, mikrofony, monitory, flipcharty). Na specjalne życzenie istnieje szansa rozszerzenia oferty o dodatkowe wyposażenie. Jako jedyny obiekt w mieście zapewnia również wideoterminal full hd do obsługi spotkań na odległość. Sale pomieszczą maksymalnie 700 osób. Warto wspomnieć o sali glamour, na którą można wjechać nawet wozem strażackim. Z sali przenosimy się do patio i ogrodu, gdzie również odbywają się imprezy.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, francuskiej i włoskiej. Jej komfortowe wnętrza o amarantowo – diamentowych barwach zapewniają wyjątkową atmosferę. Własna garmażeria oferuje wyroby według własnego przepisu. Również desery wykonywane są poprzez oryginalne receptury.

Na gości czeka 115 miejsc noclegowych. Do wyboru mamy izby typu comfort i superior. Dzięki oświetleniu w technologii LED RGB nasz pokój może zmienić całkowicie swój kolor. W 2010 r. w nowej części budynku powstały ekskluzywne apartamenty, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Perłą w koronie jest klimatyzowany apartament o powierzchni 48 m2 z własnym tarasem i widokiem na panoramę miasta. Na salon składa się elegancka kanapa, marmurowy stół okolicznościowy, komoda, szafa ubraniowa, telewizor lcd, minbar, a także sejf na laptopa. W podświetlanym od dołu łóżku zastosowano trzy materace, które dają wrażenie łóżka wodnego. Łazienki o modernistycznym wyglądzie i wzornictwie według indywidualnego projektu wyposażono w szklaną kabinę prysznicową,wc, bidet, suszarkę, oświetlone lustro oraz podświetlany marmurowy blat.

Informacje dodatkowe

Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu na 85 miejsc. Zakwaterowanie zaczyna się o 13 00, a kończy o 11 00 w dniu odjazdu. Na miejscu transakcji można dokonać za pomocą karty kredytowej.