Apartamenty

Adres:

Adres: ul. Grodzieńska 14, 16-100 Sokółka

GPS: 53.40587761008663, 23.499356373039745

Telefon: 664-479-666

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartamenty mieszczą się w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu w zasięgu ręki mamy dostęp do wszelkich atrakcji, jakie proponuje nam Sokółka. Pierwsze wzmianki o niej pojawiły się już w XVI w. i były związane z dworem myśliwskim królowej Bony. Prawa miejskie otrzymała w 1609 r. od króla Zygmunta III.

Apartamenty – Oferta

Przedmiot oferty stanowią cztery apartamenty w cenie od 70 do 300 zł. Na apartament srebrny składa się przestrzenny pokój z aneksem kuchennym i w pełni wyposażoną łazienką. Apartament bursztynowy posiada z kolei trzy sypialnie. Odnajdziemy w nim duże łoże małżeńskie, pięć pojedynczych łóżek oraz szafy ubraniowe. Kuchnię wyposażono w czajnik, lodówkę, kuchenkę, a także komplet garnków. Wypocząć możemy na wygodnym zestawie skórzanym zlokalizowanym w salonie. Łazienka zawiera prysznic, wc, bidet i pralkę. Apartament rubinowy oferuje dwa pojedyncze łóżka, aneks kuchenny z wyposażeniem, telewizor i łazienkę.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, kończy zaś o 10 00 w dniu odjazdu. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć w podróż ze sobą. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking. W każdym pokoju zapewniany jest dostęp do sieci bezprzewodowej.

Atrakcje, ciekawostki

W 2008 r. w Sokółce doszło do wydarzeń, które odbiły się szerokim echem w całej Polsce.Wszystko zaczęło się od upadku komunikatu na ziemię podczas mszy świętej. Postępując według wytycznych kościelnych kapłan umieścił hostię w naczyniu liturgicznym i zalał je w wodą w celu rozpuszczenia. Uważa się, że rozpuszczony komunikat przestaje być bowiem ciałem Chrystusa. Hostię przeniesiono więc do kościelnej zakrystii. Dwa tygodnie później okazało się, iż mimo upływu czasu hostia jednak nie rozpuściła się, zaś na jej środku powstała plamka krwi.Według komisji medycznej owa plamka stanowiła fragment ludzkiego serca w stanie agonalnym. Prokuratura z kolei uznała, że nie ma mowy w tym przypadku o działaniu osób trzecich. 2 października 2011 r. przeniesiono ową hostię z plebanii do specjalnego miejsca w Kościele. Od tej chwili Sokółka zaczęła przyciągać rzeszę wiernych z całego kraju. Drobnym problemem jest z pewnością brak domu pielgrzyma, który ułatwiłby wizytę. Wszelkich informacji udziela jednak biuro

&nbsp