Augustów Summer Camp

Adres:

Adres: ul. Młodości 21, 16-300 Augustów

GPS: 53.843385035336, 22.969508170208

Telefon: 505-860-646

Email:

Strona internetowa: http://www.kwatery-augustow.com.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Augustów Summer Camp to kwatera prywatna oddalona od centrum Augustowa o pół kilometra. Wystarczy krótki spacer aby skorzystać z całego wachlarzu pobliskich atrakcji.

Augustów Summer Camp – Oferta

Na bazę noclegową składa się łącznie 7 komfortowych lokali z łazienką i pełnym węzłem sanitarnym. Do każdego z nich prowadzą osobne wejścia, a do wykorzystania goście mają całą powierzchnię domu. Za najtańszy pokój dwuosobowy zapłacimy już 90 zł. Najdroższy apartament czteroosobowy to wydatek rzędu 150 zł. Apartamenty stanowią atrakcyjne studia dwupokojowe z własnym aneksem kuchennym, lodówką, łazienką i TV. Nie mogło zabraknąć też dostępu do internetu. Na terenie posesji wyodrębniono miejsca do grilla czy ogniska. Goście mogą więc doskonale bawić się pod gołym niebem. Gospodarze oferują ponadto płatną wypożyczalnię rowerów. Za godzinną przejażdżkę zapłacimy 2 zł. Szczególną klientelę stanowią dzieci. Oprócz dobrze wyposażonego placu, do ich dyspozycji jest cały multum zabawek. Dlatego też rodzice, nie muszą zabierać dodatkowych bagaży.

Atrakcje

W Augustowie działa wyciąg nart wodnych, który to jest pierwszym tego typu obiektem w kraju. Został on wybudowany w 1999 r. nad pięknym jeziorem Necko, w pobliżu którego właśnie leży Augustów Summer Cump. Jako niewątpliwie jedna z największych atrakcji tego regionu, uhonorowano ją prestiżowym tytułem ”Atrakcji Turystycznej Roku 1999” przez Polską Organizację Turystyczną. Jeśli chodzi o dane techniczne – wyciąg ma 740 m długości, a maksymalna do osiągnięcia na nim prędkość to blisko 60 km/h. Na miejscu profesjonalni instruktorzy zapewniają fachową obsługę i porady. Istnieje oczywiście możliwość wynajmu odpowiedniego ekwipunku. Jednorazowy przejazd ze sprzętem kosztuje 4 zł, natomiast całodzienny bilet bez sprzętu 100 zł. Wyciąg czynny jest w sezonie letnim maju, czerwcu i we wrześniu w weekendy w godzinach 10 30 – 17 30,zaś w lipcu i sierpniu codziennie w godzinach 10 00 – 19 45.

Informacje dodatkowe

Posesja jest w pełni ogrodzona, dzięki czemu swobodnie możemy zaparkować swoje auta. Niestety na teren obiektu nie są wpuszczane zwierzęta. Nie ucieszą się też miłośnicy ”puszczania dymka” gdyż wprowadzono zakaz palenia w wynajętych lokalach. W pobliżu możemy zrobić zakupy w marketach wielkopowierzchniowych ( Biedronka, Lidl)