Pokoje gościnne

Adres:

Adres: ul. Nadrzeczna 88 16-300 Augustów

GPS: 53.85237293551224, 22.974196035380373

Telefon: 664 032 855, 664 032 854

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.gumipokoje.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje gościnne w kwaterze prywatnej, oddalone są od centrum Augustowa o niecały kilometr. Bliskość ta pozwala przyjezdnym znaleźć się w sercu oferty rozrywkowej miasta i okolic.

Pokoje gościnne – Oferta

W ofercie w sumie znajdują się trzy pokoje pokoje (dwa dwuosobowe i jeden trzyosobowy). Zostały one oddane do użytku w 2008 r. więc cechuje je duży stopień komfortu. Do każdego pokoju stworzono opcję dostawki. Jako, że latem panuje w nich przyjemny chłód, pozwolą przyjezdnym na zasłużony odpoczynek. Warto nadmienić, iż posiadają oddzielne wejście i są całkowicie oddzielone od części mieszkalnej. Do dyspozycji gości jest nowy duży aneks kuchenny. Wyposażenie w takie sprzęty jak okap, kuchenka indukcyjna, lodówko-zamrażarka czy mikrofalówka sprawi, że sprawy codzienne nie sprawią nam kłopotów. Ceny wynajmu, w zależności od pokoju, zaczynają się już od 40 zł. Obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. W związku z tym oferuje kompleksową usługę dla wszystkich przyjezdnych fanów jednośladów.

Atrakcje

Położenie 200 m. od jeziora daje nam szanse skorzystania z wodnych atrakcji. Każdy szanujący się turysta musi skorzystać z rejsów statkiem, oferowanym przez Żeglugę Augustowską. Stanowi ona jedno z nielicznych przedsiębiorstw obsługujących przewozy pasażerskie. W każdym sezonie z jej usług korzysta blisko 50 tysięcy pasażerów. Żegluga Augustowska istnieje już grubo ponad pół wieku. Pierwszych pasażerów przewiozła w 1953 r. Statki Żeglugi Augustowskiej obsługują tylko akwen jezior augustowskich. Na rejsy liniowe, a także na rejsy na specjalne zamówienie, wypływają trzy statki dwustuosobowe Sajno i Serwy oraz stuosobowy Perkoz . Z usług Żeglugi Augustowskiej korzystało wiele znanych osób ze świata polityki, kultury czy sportu, m.in. Włodzimierz Cimoszewicz, Jerzy Buzek, Janusz Tomaszewski, Dariusz Rosati czy Krzysztof Daukszewicz. Największym zaszczyt spotkał jednak organizatorów w 1999 r. kiedy to na augustowskich jednostkach żeglownych zjawił się sam papież Jan Paweł II. Do dziś jego imię nosi specjalny szlak.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu, parking dla zmotoryzowanych jest zupełnie za darmo. We wnętrzu budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.Palarnia znajduję się na zewnątrz oraz w altance.