Pokoje gościnne u Diany

Adres:

Adres: Augustów, ul. Wiśniowa 71

GPS: 53.85058295682197, 22.958837904280927

Telefon: 697976097

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

”Pokoje gościnne u Diany” mieszczą się nieopodal urokliwego jeziora Necko, w odległości półtora kilometra od centrum Augustowa. Miasto jest wodną stolicą północno-wschodniej Polski, w której każdy turysta znajdzie coś dla siebie.

Pokoje gościnne u Diany – Oferta

Właściciele proponują wynajem pokoi dwu i trzyosobowych, a także apartamentów mieszczących do czterech gości. W mniejszych pokojach znajdziemy takie sprzęty jak telewizor led, lodówka czy bezprzewodowy czajnik. Każdy z nich dysponuje łazienką. Goście śmiało mogą korzystać ze wspólnej kuchni i świetlicy. Wszystkie apartamenty oprócz tv i łazienki posiadają aneks kuchenny. W jednym z nich zadbano o klimatyzację, co zadowoli zwłaszcza osoby aktywne ruchowo. Dodatkowo łazienki wyposażono w wannę i kabinę prysznicową. Na zewnątrz wyodrębniono miejsce na wieczorne zabawy przy grillu czy ognisku. Duży taras, o wielkości 40 m2, umożliwi swobodne delektowanie się czystym powietrzem okalającym okolice. W przypadku niesprzyjającej pogody w świetlicy czekają na nas małe atrakcje. O atmosferę zadba rozpalony kominek, a o emocje sportowe stół z piłkarzykami, rzutki i inne gry.

Atrakcje

W sezonie letnim Augustów swoją atmosferą przypomina miejscowości nadmorskie. Władze starają się przyciągnąć jak najwięcej turystów, nie tylko na krótkie weekendowe wypady. Za swą działalność otrzymują liczne wyróżnienia, w tym też o randze państwowej. Miasto co roku gości wielu artystów, stając się centrum kulturalnym regionu. Jedną z nowo organizowanych imprez (od 2013 r). jest Festyn Kultury Cygańskiej pod nazwą ”Don Wasyl i przyjaciele”. Błonia nad rzeką Nettą, jak i sale augustowskiego amfiteatry, gromadzą wówczas tysiące słuchaczy i fanów łatwych melodii i kolorowych sukien.

Informacje dodatkowe

Pokoje gościnne u Diany starają się zapewnić klientom liczne udogodnienia. Dla rodzin z dziećmi, dobrą wiadomością będzie obecność łóżka dla malucha. Za taką dostawkę nic dopłacimy. Pociechy ucieszą się z placu zabaw z piaskownicą i huśtawkami. W cenie wynajmu pokoju właściciele zapewniają parking, a wszyscy Ci, którzy nie mogą lub nie potrafią żyć bez technologii mogą korzystać z darmowej sieci wifi.