Augustowia

Adres:

Adres: Augustów,ul. Przewięź 7

GPS: 53.86830731602629, 23.094892989372738

Telefon: 876431002, 505470562

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://augustowia.eu/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Augustowia mieści się w Przewięzi tuż nad Kanałem Augustowskim, pomiędzy jeziorem Białym i Studzienicznym. Należy on do Sieci Hotelowej Nasza-Suwalszczyzna.pl. i stanowi jeden z najbardziej nowoczesnych ośrodków w regionie. Do obiektów hotelu należą też Gościniec Kukle i Gościniec Sumowo.

Augustowia – Oferta

Najtańszy pokój dwuosobowy wynajmiemy już za 65 zł. Za wyższy standard należy dopłacić. Nasza kieszeń będzie lżejsza o kolejne 35 zł. Każdy pokój posiada łazienkę i telewizor. Hotel zajmuje się też organizacją wycieczek, w tym też zagranicznych (Wilno, Druskienniki). Ponadto świadczy usługi przy seminariach, szkoleniach i konferencjach, zatrudniając w tym celu ekspertów do spraw biznesowych. Służą do tego dwie przystosowane sale, które mogą pomieścić kolejno 170 i 130 osób. Władze hotelu gwarantują powodzenie każdego dużego przedsięwzięcia. Na terenie ośrodka przygotowywane są ponadto różnego rodzaju imprezy o charakterze rodzinnym. Oprawę muzyczną zapewnia wówczas lokalna kapela.

Atrakcje

Goście mogą korzystać z szerokiego wachlarzu usług, mających na celu umilenie im czasu. Na miejscu do ich dyspozycji jest choćby kąpielisko i wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego. Pobyt w hotelu Augustowia to także doskonała okazja do zwiedzenia okolicy. Niecały kilometr od ośrodka znajduje się mała miejscowość Studzieniczna, której uroki podziwiał sam papież Jan Paweł II. Na jego cześć wzniesiony na wyspie okazały pomnik. Odnaleźć tam można zabytkowy drewniany kościół oraz kaplicę Najświętszej Marii Panny z obrazem Matki Boskiej Studzieniczańskiej. Obok kaplicy usytuowana jest legendarna studnia z cudowną wodą o leczniczej mocy.Turystów z całego świata przyciąga Wigierski Park Narodowy. Na jego terenie znajdują się liczne szlaki turystyczne zarówno wodne, jak i lądowe, w tym także przystosowane dla zwiedzających na rowerach. Łączna długość szlaków turystycznych Wigierskiego Parku Narodowego wynosi 190 kilometrów. Powierzchnia Parku to 14988 ha z czego 623 znajduje się pod ścisłą ochroną.

Informacje dodatkowe

W najbliższej okolicy znajdują się istotne ośrodki infrastruktury jak dworzec kolejowy i autobusowy. Pracownicy hotelu zapewniają wszelką pomoc w zorganizowaniu dojazdu do okolicznych zabytków i miejsc typowo rozrywkowych. Zadowoleni będą właściciele czworonogów, gdyż bezproblemowo na teren obiektu można wprowadzać zwierzęta.

&nbsp