Domy w Lesie

Adres:

Adres: Sucha Rzeczka 54A 16-326 Płaska

GPS: 53.886130473658, 23.211364746094

Telefon: 602469264, 731942460

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.domywlesie.pl/pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gospodarstwo agroturystyczne ”Domy w lesie” mieści się w samym sercu Puszczy Augustowskiej – Suchej Rzeczce. Ta niewielką miejscowość dzieli jedynie 1,5 km od słynnego jeziora Serwy, o wyjątkowej czystości. W najbliższej okolicy odnajdujemy też nie mniej znany Kanał Augustowski. Bezpośrednie sąsiedztwo to już siedziba szkółki jeździeckiej. Prowadzi ona kursy jazdy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zimą zapewnia atrakcję pod postacią kuligu, latem bryczki lub powozu.

Domy w Lesie – Oferta

Na wynajem przeznaczonych jest troje domków 8-osobowych. Każdy z nich ma 80 m2 powierzchni. Oferta jest aktualna przez 365 dni w roku. Domki wykonane są z litego bala świerkowego. Taka konstrukcja ma wymiar tradycyjny. Od wieków stosowali ją zakopiańscy górale, lecz także rodowici Podlasianie. Charakteryzuje ją doskonałe właściwości termiczne. W okresie letnim daje wytchnienie od upałów, w zimę zaś zapewnia stałą temperaturę. Całość jest bogato wyposażona w sprzęt RTV I AGD.Wydając już 300 zł goście mogą cieszyć się z naturalnego schronienia.

Atrakcje

Goście ”Domków w lesie” nie powinni się nudzić. W cenie pobytu znajdziemy wiele atrakcji i udogodnień. Wszyscy mogą uczestniczyć w takich kameralnych grach jak bilard, ping pong, piłkarzyki czy boules. Miłośnicy ducha zespołowego z pewnością odnajdą się na boisku do siatkówki bądź badmintona. Emocji na pewno nie zabraknie. W pobliżu domków wydzielano specjalne miejsce na biesiadowanie przy ognisku. Można też pomyśleć o dalszej wycieczce, wypożyczając sprzęt do rekreacji wodnej lub rowery. Gdy już przyjezdni opadną z sił, mają okazję do skorzystania z dobrodziejstw fińskiej sauny.

Informacje dodatkowe

Właściciele ”Domków w lesie” dbają również o podniebienia klientów. Ich propozycją jest wyżywienie typu half board, które składa się z dwóch posiłków. Jest to kolejno śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz kolacja w postaci bufetu. Większość potraw to wyroby tradycyjne, jak np. kindziuk, będący przysmakiem głównie na Litwie. Jeśli ktoś nie gustuje w potrawach mięsnych, na życzenie przygotowywane są posiłki wegetariańskie. W sezonie wakacyjnym uczty mogą się odbywać na świeżym powietrzu. Służy do tego zadaszony taras o powierzchni 40 m2.

&nbsp &nbsp