Chatka w Puszczy

Adres:

Adres: Lebiedzin 22 16-310 Sztabin

GPS: 53.74563160785, 23.172454830492

Telefon: 506-951-570

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Chatka w Puszczy mieści się w małej miejscowości Lebiedzin, oddalonej od Augustowa o blisko 17 km. Położenie na granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej stanowi gwarancję pięknych krajobrazów. To idealna propozycja dla wszystkich ceniących spokój, ciszę i prywatność.

Chatka w Puszczy – Oferta

Dziesięcioosobowy domek wynajmiemy w całości od 200 do 400 zł. Cena głównie uzależniona jest od pory roku. Na parterze odnajdziemy salon z tv, łazienkę, jadalnię i kuchnię, która wyposażona jest w lodówkę, czajnik, kuchenkę gazową i mikrofalówkę. Trzy sypialnie rozlokowano na piętrze. Na terenie posesji zadbano o szereg rozrywek. Jeśli chcemy coś przekąsić z pewnością skorzystamy z grilowni. Sala biesiadna z kominkiem pozwoli zaś bawić się do samego rano. Po dniu pełnym wrażeń czeka na nas odprężenie w saunie.

Atrakcje

Okolica pełna jest urokliwych jezior i rzek , co sprawia, że stanowi świetne miejsce do organizacji spływów kajakowych. Najczęściej wycieczki odbywają się po Rospudzie, Czarnej Hańczy i Bliźnie. Każda trasa ma inny stopień trudności więc swoich sił mogą spróbować zarówno amatorzy, jak i osoby z żelazną kondycją. Szczególnie ciekawym szlakiem jest Rospuda, a to ze względu na różnorodne ukształtowanie rzeki.Trasa wiedzie przez malownicze tereny pagórkowate i łąkowo – bagienne. Zdarzają się odcinki, gdzie przez swój nurt przypomina górską rzekę. Na drodze spotkać można powalone drzewa i kamieniste dno.Płynąc Rospudą możemy odbić w lewo i skręcić w rzekę Bliznę, w ten sposób przedłużając spływ o kolejne dwa dni. Całą trasę można pokonać w ciągu 5 -7 dni, a jej długość liczy w sumie ponad 100 km.

Informacje dodatkowe

Obiekt posiada liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci chociażby krzesełka do karmienia, łóżeczka dziecięcego czy wanienki. Zadbano ponadto o wyposażenie placu zabaw w piaskownicę i huśtawki. Zwierzęta, które przybyły wraz z gośćmi są w pełni akceptowane. Nie ma też problemów z dostępem do internetu – właściciele zapewniają kablówkę i wifi. Wszyscy klienci mogą bezpłatnie korzystać z parkingu (wliczony w cenę).