Dom do wynajęcia u Rycha

Adres:

Adres: ul. Studzieniczna 4D 16-300 Augustów

GPS: 53.857593371109, 23.096880909288

Telefon: 515-159-879, 508-910-587

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom do wynajęcia u Rycha zlokalizowany jest w małej miejscowości Studzieniczna, oddalonej od Augustowa o siedem kilometrów. Spokojna okolica, bez gwaru i miejskiego hałasu, pozwala przyjezdnym na całkowite wyciszenie i zapomnienie o troskach.

Dom do wynajęcia u Rycha – Oferta

Dom wolnostojący przeznaczony jest pod wynajem dla ponad czternastu wczasowiczów. Na parterze posiada on dwa pokoje, kuchnię, łazienkę i salon, który to wychodzi na duży zadaszony taras. Na poddaszu ulokowano trzy pokoje z łazienkami. Wejście na górę w żaden sposób nie koliduje z mieszkaniem na dole. Jeśli pogoda nie będzie rozpieszczała turystów, zawsze mogą skorzystać z sali telewizyjnej i gier, gdzie to znajdą stół bilardowy. Na zewnątrz mieści się wiata z kominkiem i grillem dzięki czemu możemy miło spędzić czas przy dźwiękach iskrzącego się drewna. W ofercie nie zapomniano o wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego, w tym rowerów, którymi możemy pokonać liczne dobrze zorganizowane szlaki.

Atrakcje

Studzieniczna jest istotnym ośrodkiem kultu Maryjnego. Usytuowane na wyspie sanktuarium od lat przyciąga wiernych. W tamtejszej kaplicy umieszczono cudowny wizerunek Matko Boskiej Częstochowskiej, który to stanowi kopię dzieła z Częstochowy. W 1995 r. dokonano aktu koronacji obrazu, a postacie Jezusa i Maryi zdobią drogocenne suknie. Na ich głowach natomiast widnieją papieskie złoty korony.Dzięki obrazowi dokonało się wiele uzdrowień i fizycznych. Historycznym dniem okazał się 9 czerwca 1999 r. Wówczas to papież Jan Paweł II niespodziewanie przypłynął łodzią do sanktuarium. Aby upamiętnić to wydarzenie wzniesiono pomnik, na którym uwieczniono słowa największego pielgrzyma ,,Byłem tu wiele razy, ale jako papież po raz pierwszy i chyba ostatni”. Przy kapliczce znajduje się studzienka, której przypisuje się szczególne moce. W powszechnym przekonaniu działa zwłaszcza na choroby skóry i oczu.

Informacje dodatkowe

Na teren obiektu nie można wprowadzać zwierząt. Dla zmotoryzowanych przewidziano parking w cenie wynajmu. Dom posiada liczne udogodnienia przeznaczone dla rodzin, którzy wypoczywają razem z dziećmi. Zadbano mi.in. o dziecięce łóżeczko i małą wanienkę. Nieco więksi znajdą frajdę na placu zabaw z piaskownicą i huśtawkami.