Dom gościnny Leśna Polana

Adres:

Adres: ul. Lasanek 12, 16-300 Augustów

GPS: 53.86580018623663, 22.923814282114108

Telefon: 517-701-186

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom gościnny Leśna Polana położony jest na obrzeżach Augustowa na skraju sosnowego lasu, w odległości 5 km od centrum miasta. Sąsiedztwo jeziora Necko zapewnia doskonałe warunki relaksacyjne.

Dom Gościnny Leśna Polana – Oferta

Dom gościnny Leśna Polana oddaje do dyspozycji gości, zarówno pokoje w kwaterze prywatnej, jak i domki letniskowe. Lokale urządzone są w różnych stylach (wenecki, afrykański, angielski, rybacki, meksykański czy francuski). Klientów czeka więc trudny wybór. Każdy pokój poszczycić się może duży stopniem komfortu. Za najtańszą dwuosobową opcję wydamy 100 zł. Koszt wynajmu domku letniskowego dla ośmiu osób to cena od 360 zł. w górę Turyści mogą przygotowywać posiłki we własnym zakresie, a także zamówić z pobliskiej restauracji. Dowóz na teren obiektu jest całkowicie za darmo. Turyści ceniący zacisze czterech ścian, z pewnością skorzystają z części rekreacyjnej z kominkiem. Na tych, którzy rywalizację mają we krwi, czeka stół bilardowy. Na zewnątrz również będą mieli okazję współzawodnictwa, a to dzięki boisku do siatkówki i placu do golfa.

Atrakcje

Położenie przy jeziorze Necko sprawia, że na wyciągnięcie ręki mamy wszelkie dobrodziejstwa. Otaczające akwen lasy, piaszczyste plaże zaspokoją nasz zmysł estetyczny. Na aktywnych czekają kajakowe spływy czy wycieczki licznymi szlakami rowerowymi. Szczególna atrakcją miasta w sezonie letnim to lipcowe ”Mistrzostwa w Pływaniu Na Byle Czym”. By wziąć udział w tym nietypowym konkursie, ściągają fani wodnych szaleństw z całej Polski. Według informacji organizatorów warunkiem udziału w imprezie jest zbudowanie pojazdu napędzanego wiatrem, wiosłem, silnikiem lub siłą i godnością osobistą” oraz przepłynięcie w ten sposób określonego dystansu. Co najważniejsze załoga musi utrzymać się na pokładzie. To doskonała okazja do śmiechu i wspólnej zabawy.

Informacje dodatkowe

Obiekt oferuje udogodnienia dla rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając m.in. specjalnie przystosowane łóżko dla maluchów. Pociechy mogą dawać popisy na placu zabaw, na którym znajdą piaskownicę i huśtawki. Parking dla gości zmotoryzowanych jest w cenie wynajmu. Nie trzeba też martwić się o zabrudzenie ubrań, gdyż istnieje możliwość zlecenia prania.