Kwatera prywatna

Adres:

Adres: ul. Sienkiewicza 14 16-300 Augustów

GPS: 53.84446234103997, 22.985937145795447

Telefon: 513 999 724

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.kwatery.augustow.org/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera prywatna mieści się zaledwie pól kilometra od centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Tytuł ten zawdzięcza położeniu wśród lasów i jezior, co daje niepowtarzalne warunki do spędzania wspólnych chwil. W najbliższym otoczeniu obiektu znajduje się rzeka Netta.

Kwatera prywatna – Oferta

Właściciele przygotowali pod wynajem dwa pokoje dwuosobowe i dwa apartamenty, będące w stanie pomieścić maksymalnie 4 gości. Istnieje ponadto opcja dostawki. Cena za standardowy pokój zaczyna się już od 40 zł w zależności od długości pobytu. Za apartament musimy dopłacić jedynie 20 zł więcej. Każdy z lokali posiada oddzielną łazienkę. Na ich wyposażenie składają się takie sprzęty jak lodówka, czajnik, radio, telewizor oraz kuchenka mikrofalowa. Apartamenty stanowią mieszkania o łącznej powierzchni 57 m2. Znajdziemy w nich salon, kuchnię, sypialnie i co najważniejsze dla zmęczonych turystów – dużą sypialnię. Kuchnię cechuje pełne wyposażenie. Przyjezdni mogą też korzystać z przestronnego ogrodu, gdzie zadbano o specjalne miejsce pod grilla czy ognisko. Nic nie stoi więc na przeszkodzie wspólnej zabawie. Właściciele gwarantują wypożyczalnię sprzętu wysokiej klasy, dzięki którym nuda stanie się czymś zupełnie obcym.

Atrakcje

Nad rzeką Nettą, zlokalizowaną przy obiekcie, gromadzą się liczni fani wędkarstwa,którzy prześcigają się w łowieniu okazów, spośród występujących tu np. leszczy, okoni, szczupaków, płoci, sumów i wzdręg. Miłośnicy fauny i flory także będą zachwyceni. Wśród roślin występują tu chociaż grążel żółty, grzybień biały, rogatek sztywny, błotniarka stawowa, żyworódka pospolita, rdestnica połyskująca czy wywłócznik kłosowy. Do najczęściej spotykanych ptaków należą łabędzie nieme, kaczki krzyżówki, gągoły i nurogęsi. W czasie mroźnych zim, gdy zamarzną już akweny, ptactwo licznie gromadzi się na miejskim odcinku rzeki Netty, a także na kanale Bystrym, co stanowi dodatkową atrakcję zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Informacje dodatkowe

Dla zmotoryzowanych ważną informacją będzie, że parking jest w cenie wynajmu. Podróżni bez kłopotu mogą podróżować ze swymi zwierzętami, gdyż są one mile widziane na terenie obiektu. Korzystanie z sieci wi-fi odbywa się bezproblemowo.