Dom Kamil

Adres:

Adres: Ateny 56, 16-304 Nowinka,

GPS: 53.965141466242, 23.046112046577

Telefon: 693-220-669

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera prywatna Dom Kamil usytuowana jest w miejscowości Ateny, której to odległość od Augustowa wynosi blisko 14 km. Położenie na skraju Puszczy Augustowskiej i bliskość jeziora Blizno stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Dom Kamil – Oferta

Do wynajęcia przez okrągły rok znajduje się piętrowy drewniany dom o powierzchni 125 m2. Ugościć może on do ośmiu turystów. Ceny za wynajem całości, w zależności od sezonu i liczby turystów mieszczą się w przedziale 290-350 zł. Istnieje jednak szansa na wynegocjowanie mniejszych kwot. Oferta będzie zwłaszcza przychylna dla entuzjastów przebywania nad wodą, 100 metrów od domu na gości czeka pomost z łódką przy jeziorze Blizno. W najbliższej odległości jest też las, w którym to czeka na nas nie tylko świeże powietrze. Podłogi w domu wyłożone są drewnianymi panelami. Cechuje go pełne umeblowanie, wyposażenie w sprzęt radiowo-telewizyjny i agd. Łazienki posiadają pełne zaplecze sanitarne. Goście mogą udać się odpoczynek do pięciu sypialni. O odpowiedni nastrój, także zimą, zadba z pewnością sala kominkowa. Przestronny ogród sprzyja zabawom i spotkaniom towarzyskim. Jeszcze większy relaks zapewni sauna.

Atrakcje

W centrum Augustowa na spacerowiczów czeka tzw. Bulwar Narodów Europejskich. Ten wyłożony kostką trak, prowadzi wprost na lubianą plażę miejską. Każdy chętny będzie mógł się przejść wzdłuż rzeki Netty, stanowiącej część Kanału Augustowskiego. Szczególną atrakcją jest pałac na wodzie. Jeśli komuś Polska to za mało, nic nie stoi na przeszkodzie by odbyć krótką podróż za granicę. Turyści często korzystają z wycieczek, nazywanych litewskim klasykiem. Obejmuje on takie miasta jak, Druskienniki, Kowno, Wilno i Troki.Stanowią one doskonałą okazję do tego, by na własne oczy zobaczyć liczne zabytki w tym kościoły, fortyfikacje i średniowieczne dziedzińce oraz uliczki skryte w zakamarkach miasta. Wędrówki po ulicach i zaułkach niewątpliwie pozwolą się wczuć w nieuchwytną atmosferę.

Informacje dodatkowe

Gospodarze zapewniają wypożyczenie sprzętów niezbędnych do aktywnego spędzania czasu Na zewnątrz czeka boisko do wszelkich zabaw z piłką, w środku zaś wyznaczono pomieszczenie do gier takich jak choćby bilard. Właściciele aut mogą być spokojni gdyż mogą schować je do garażu.