Hotel Warszawa SPA & RESORT

Adres:

Adres: ul. Zdrojowa 1 16-300 Augustów

GPS: 53.85810508802493, 22.999534935861448

Telefon: (+48) 87 643 85 00

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelwarszawa.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Warszawa SPA &amp RESORT znajduje się 2 km od centrum Augustowa, nieopodal trasy Via Baltica. Położenie tuż nad jeziorem Necko zadowoli każdego pasjonata pięknych widoków. Nazwa hotelu powstała z sentymentu do samochodu marki ”Warszawa”, produkowanego przez Fabrykę Samochodów Osobowych. Była ona pierwszym właścicielem obiektu. Jeden z modeli kultowego auta stoi pod obiektem i każdy z gości może liczyć na darmową przejażdżkę.

Hotel Warszawa SPA &amp RESORT – Oferta

Do dyspozycji gości znajduje się 90 komfortowych pokoi i apartamentów o łącznej ilości 187 miejsc noclegowych. Pokoje dwuosobowe i apartamenty posiadają widok na jezioro Necko, co zaspokoi wszystkich estetyków. Każdy pokój, bez wyjątku, wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i suszarką, telewizję satelitarną, telefon, radio, mini-bar i leżaki plażowe. Hotel w sposób całkowity przystosowano do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Za najtańszy pokój zapłacimy już 175 zł. Wynajem najdroższego apartamentu 3-osobowego wiąże się z wydatkiem rzędu 685 zł. Jedną z niezaprzeczalnych atrakcji, które swoim gościom oferuje Hotel „Warszawa” jest nowoczesne SPA. Przestępując jego próg można liczyć na prawdziwe odprężenie i relaks. W SPA niezależnie od pogody i pory roku czekają na gości zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, aromatyczne kąpiele oraz masaże.

Atrakcje

Jak większość obiektów w okolicy, hotel stawia na rozrywkę wodną. Dużym plusem jest posiadanie prywatnej plaży, jak i wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego – łodzi żaglowych, kajaków, rowerów wodnych i łodzi wiosłowych. Zwolennicy szybkiej jazdy z pewnością skuszą się na skutery, narty wodne i łodzie motorowe. Statkiem Żeglugi Augustowskiej można wybrać się na rejs po okolicznych jeziorach, zwiedzić śluzy oraz Kanał Augustowski. Hotel Warszawa SPA&amp RESORT specjalizuje się w przygotowaniu różnego typu imprez, w tym też odbywających się na świeżym powietrzu. Miłośnicy plenerowych zabaw mogą wykazać się w paintballu czy survivalu. Istnieje też szansa uczestnictwa w rajdach samochodów terenowych. Pracownicy służą pomocą przy organizacji wycieczek, w tym zagranicznych. .

Informacje dodatkowe

Hotel za swą kompleksową działalność otrzymał liczne wyróżnienia i nagrody. W 2016 r. uzyskał rekomendację ”Miejsca przyjaznego rowerzystom”. Stanowi on przystanek dla wszystkich fanów pedałowania, na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.