Dom nad Wigrami

Adres:

Adres: Krusznik 14A 16-305 Nowinka

GPS: 54.010133665091, 23.121683861827

Telefon: 531-991-380, 606-480-749

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom nad Wigrami mieści się w małej miejscowości Krusznik, oddalonej od centrum Augustowa o blisko 20 km. W pobliżu zlokalizowane są cztery jeziora. Najbliższe z nich (Kruszyn) znajdziemy już 100 m od domku. Należy ono do jednych z najczystszych w Polsce. Niecały kilometr dalej leży zaś jezioro Wigry. Obiekt stanowi doskonałą ofertę dla wszystkich turystów poszukujących czystego powietrza z dala od zgiełku miast.

Dom nad Wigrami – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje się dom położony na działce o powierzchni 7000 m2. Cena za wynajęcie w sezonie letnim wynosi 400 zł za dobę. Serce domku stanowi salon z atmosferycznym kominkiem. Kompletnie wyposażona kuchnia z jadalnią umożliwia bezproblemowe przygotowanie posiłków. Ponadto w domku mamy łazienkę z wc, a na zmęczonych czekają trzy sypialnie. Obiekt zapewnia całą masę rozrywek. Spragnieni rywalizacji odnajdą się na boisku do gry w siatkówkę. Wewnątrz o sportową walkę zadbają stoły do tenisa stołowego. Wypożyczalnia sprzętu do turystyki wodnej, a także rowerów skłoni nas do aktywnego wypoczynku. Na terenie obiektu wydzielono specjalne miejsce pod grilla czy ognisko. W pobliskim polu campingowym ”Jastrzęby” mamy szansę wykupić licencję wędkarską.

Atrakcje

Jeśli chcemy połączyć zwiedzanie z wodną wyprawą, na pomoc przychodzi nam Żegluga Augustowska. Pierwsze rejsy zaczęła ona organizować już w 1953 r. Z jej usług korzysta przez cały rok do 100 tysięcy pasażerów. Sezon wycieczkowy rozpoczyna się wczesną wiosną i trwa do późnej jesieni. Do dyspozycji gości żegluga oddaje 200-osobowe statki Sajno i Serwy oraz 330-osobowy statek – katamaran Swoboda. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rejsy do Studzienicznej, gdzie to mieści się Sanktuarium Maryjne.

Informacje dodatkowe

Nie wprowadzono możliwości wynajęcia pojedynczego pokoju. Minimalny okres najmu wynosi sześć dni. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta przebywające na terenie obiektu. W cenie wynajmu znajduje się również parking, co ucieszy zmotoryzowanych. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, w tym apteka, a także poczta. Sąsiedztwo punktów komunikacyjnych, tak jak dworzec pks to doskonała wiadomość dla podróżujących.