Dom Przy Puszczy

Dom Przy Puszczy

Adres:

Adres: ul. Kodeksu Supraskiego 27, 16-030 Supraśl

GPS: 53.21968673209147, 23.32838774825916

Telefon: 604-525-191, 662-513-209

Email: [email protected]

Strona internetowa: https://www.urlopwczasyplener.pl/index.php/pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Przy Puszczy położony jest w Supraślu, oddalonym od Białegostoku o około 14 km. Miasteczko uzdrowiskowe stanowi doskonałą propozycję dla urlopowiczów. Jest tez bazą wypadową do dalszej podróży przez Podlasie.

Dom Przy Puszczy – Oferta

Domek charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Serce obiektu to salon z klimatycznym kominkiem, który zadba o odpowiednią atmosferę i solidną dawkę ciepła. Z salonu wychodzimy na taras, który umożliwia nam słuchanie śpiewu ptaków. Tam też przy sprzyjającej pogodzie możemy spożywać posiłki. W pochmurne dni pozostaje nam jadalnia z dużym owalnym stołem i sześcioma krzesłami. Przygotowaniu dań sprzyja dobrze zaopatrzona kuchnia, zaś zmywarka pozwoli nam zaoszczędzić czas. Na terenie całego domu gościom gwarantuje się dostęp do wifi. Pokoje zaś posiadają tv z telewizją satelitarną. Gościom udostępnia się ponadto znajdującą się obok domku kuchnię letnią z tradycyjnym piecem. Osobom aktywnym i chętnym na przejażdżki wypożycza się rowery. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z warsztatów artystycznych, podczas których nauczymy się technik malarstwa czy filcowania.Na zmotoryzowanych gości czeka bezpłatny parking. Zakwaterowanie zaczyna się o godz.14 00, a kończy w dniu odjazdu o 10 00.

Atrakcje i ciekawostki

Jedną z głównych atrakcji przeznaczonych dla całych rodzin są piesze wycieczki organizowane przez szwędaczki supraskie. Ich pomocnicy przebierają się za Wodnika, Rusałkę, Białą Damę czy Ducha Puszczy. Spacery pośród scenerii przyrody prowadzą szlakiem miejscowych legend. Wieczorami w trasę bierze się też pochodnie. Najmłodsi uczestniczą we wróżbach i innych zabawach, które trwają łącznie do półtorej godziny. Wycieczki kierowane są do grup zorganizowanych,lecz także do klientów indywidualnych. Szwędaczkom przyświeca poprawa kondycji przyjezdnych przy jednoczesnym zapoznaniu się okolicom w interesujący sposób.

Aktywnemu wypoczynkowi w mieście służą bulwary. Aleja spacerowa rozciąga się na długości 1100 m2 wzdłuż rzeki Supraśl. Nadaje się zarówno na spokojny spacer, jak i sportowy marsz z kijkami. Została ona dobrze oświetlona i zaopatrzona w tablice informacyjne.Możliwy jest również przejazd rowerem. Odnajdziemy tam ogólnodostępne boiska do piłki nożnej, siatkówki czy korty tenisowe.

Dom Przy Puszczy