Domek do wynajęcia

Adres:

Adres: ul. Augustów, ul. Deszczowa 29 16-300

GPS: 53.83899965574, 23.115129433572

Telefon: 501385500

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek do wynajęcia usytuowany jest na skraju Puszczy Augustowskiej, niecałe 10 km od centrum Augustowa. Położony nad malowniczym jeziorem Staw Sajenek, daje nam gwarancję prywatności.

Domek do wynajęcia – Oferta

Ofertę stanowi siedmioosobowy domek letniskowy, którego wynajem jako całość kosztuje od 180 do 250 zł, co uzależnione jest od pory roku. Działka jest całkowicie ogrodzona i korzystają z niej tylko i wyłącznie klienci. Domek składa się z parteru i piętra. Jego serce stanowi salon z klimatycznym kominkiem. Kuchnia wyposażona w takie sprzęty jak lodówka, ekspres do kawy czy toster, ułatwi nam zdecydowanie przygotowanie posiłków. Na wyróżnienie zasługuje ponadto duży zadaszony taras z częścią jadalną i wypoczynkową. Na piętrze odnajdziemy pokój z łożem małżeńskim, który to jest połączony z pokojem z łóżkiem jednoosobowym. Tam również możemy podziwiać okolice z tarasu widokowego. Działka posiada specjalny krąg ogniskowy, dzięki któremu będziemy biesiadować do rana.

Atrakcje

Dzięki bliskiej odległości od centrum miasta skorzystamy z wszelkich dobrodziejstw, jakie oferuje nam nowoczesny Augustów. Na pierwszy plan wysuwa się Kanał Augustowski. Warto przybliżyć jego historię. Powstał on w XIX wieku jako skutek wojny celnej między Królestwem Polskim a Prusami. Utrudniony dostęp do Bałtyku, uniemożliwiał eksport i import towarów. W wyniku porozumienia rządu Polskiego i Rosyjskiego, postanowiono wykorzystać w szerszej skali transport śródlądowy. Cała trasa miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego. Obecnie Kanał Augustowski umożliwia żegludze organizację przewozów pasażerskich. Według statystyk obsługuje on ponad 100 tysięcy turystów.Jedną z głównych atrakcji w czasie lata są rejsy stylizowane 11-osobowymi gondolami. Odbywają się one codziennie, lecz istnieje także opcja ich zamówienia. Na gondolach można organizować różnego typu imprezy. Goście posiadają także wpływ na obranie konkretnej trasy. Fani mocniejszych wrażeń z pewnością ucieszą się z pierwszego w Polsce wyciągu dla narciarzy wodnych.

Informacje dodatkowe

Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które towarzyszą nam w podróży. Dzieci ucieszą się z placu zabaw wyposażonego w piaskownicę i huśtawkę. Obiekt posiada liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci wanienki i nocnika. W cenie wynajmu znajduje się również parking dla zmotoryzowanych.