Domek i pokoje do wynajęcia

Adres:

Adres: ul. Jabłoniowa 4 16-300 Augustów

GPS: 53.84998453233512, 22.962903663951693

Telefon: 661-202-581

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek i pokoje do wynajęcia mieszczą się w centrum Augustowa nad jeziorem Necko. Przepiękna sceneria przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie kontakt z naturą. Położenie na terenie Puszczy Augustowskiej zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku.

Domek i pokoje do wynajęcia – Oferta

W sumie przygotowano osiem miejsc noclegowych w pokojach dwu i czteroosobowych. Ceny, w zależności od sezonu wahają się od 25 do 35 zł. Na podwórzu istnieje szansa rozpalenia grilla i wspólnego biesiadowania do samego rana.Dom zawiera udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci łóżeczka, krzesełka do karmienia czy wanienki. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zabraliśmy w podróż. Na najmłodszych czeka plac zabaw z huśtawką i trampoliną. W cenie wynajmu znajduje się również parking, który pomieści trzy auta.

Atrakcje

Rozrywki Augustowa i okolic nierozerwalnie wiążą się z wodą. Nad przepływającą przez miasto rzeką Nettą oraz licznymi jeziorami, corocznie organizowane są przyciągające tłumy imprezy. Najbardziej widowiskowy wydaje się być konkurs reklamujący się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski team może zgarnąć, oprócz pucharu, nawet do 7 tys.zł. nagrody. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji pływających. Oczywiście nie mogą one mieć seryjnego charakteru, a jedynie amatorski wydźwięk. Konkurencja zaczyna się ”wodowaniem” pojazdu, a następnie konieczne jest przepłynięcie przez wyznaczonej trasy w określonym czasie. Jury ocenia przede wszystkim oryginalność łodzi. Imprezę od lat wspomaga Polskie Radio Białystok, a towarzyszą jej koncerty największych gwiazd piosenki.

Augustów gości na swych ziemiach wiele muzycznych festiwali. Okazuje się, że nie tylko w Ciechocinku można bawić się w rytmie romskich pieśni. Tym samym zaprzecza faktom, że ”prawdziwych cyganów już nie ma”. Impreza pod szyldem ”Festynu Kultury Cygańskiej” gromadzi wielu entuzjastów chwytliwych melodii i kolorowych sukien. Augustowski amfiteatr oraz błonia nad Nettą są zapełnione w całości. ”Don Wasyl i przyjaciele” stanowi gwarant udanej zabawy co roku. Jeśli lubimy imprezy sportowe, nad jeziorem mają miejsce Mistrzostwa Świata łodzi wytrzymałościowych „Necko Endurance”. Bolidy rywalizujące w zmaganiach w tych zawodach osiągają prędkości dochodzące do 200 km/h. Zawody mają charakter długodystansowy gdyż ekipy ścigają się przez osiem godzin. Zwycięzcą zostaje ten team, który pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.