Pokoje gościnne

Adres:

Adres: ul. Łazienna 27 16-300 Augustów

GPS: 53.84659800458124, 22.975041347782053

Telefon: 600-921-610

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.augustownoclegi.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje gościnne mieszczą się w centrum Augustowa, jedynie 300 metrów od Rynku Zygmunta Augusta. Stwarza to idealne możliwości do skorzystania z całego wachlarzu atrakcji miasta.

Pokoje gościnne – Oferta

Do wyboru mamy pokoje trzy i sześcioosobowe. Łącznie przygotowano 18 miejsc noclegowych. W zależności od pory roku, za najtańszy pokój musimy zapłacić 35 zł. Każda izba posiada darmowy dostęp do internetu oraz łazienkę. Goście bez przeszkód mogą przygotować posiłki w kuchni. Po dniu pełnym wrażeń na turystów czeka sauna. Na miejscu wypożyczymy również wszelki sprzęt rekreacyjny.

Atrakcje

Okolica, w której zlokalizowany jest dom, zapewnia całą masę atrakcji turystycznych. Piękne widoki i wyjątkowe miejsca znajdujące się w pobliżu są doskonałą okazją do gromadzenia nowych wspomnień. Jednym z ulubionych miejsc zwiedzających jest wyłożony brukową kostką bulwar. To wspaniałe miejsce na spacer, ale też świetny sposób poznania uroków miasta. Wiedzie on malowniczą trasą poprowadzoną wzdłuż rzeki Netty, która tworzy tu część Kanału Augustowskiego. Z bulwaru możemy dojść na miejską plażę. Tam też zaczynają swoje kursy statki wycieczkowe. Plaża posiada piękne molo, wypożyczalnie sprzętu wodnego i pierwszy w Polsce profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych. Przez bulwar prowadzi również ścieżka rowerowa, co jest dobrą informacją dla wszystkich fanów jednośladów. Augustów jest miastem atrakcyjnym o każdej porze roku. Odwiedzając je w okresie świąt lub ferii zimowych, goście wybiorą się w przejażdżkę kuligiem lub nartami. Dzięki świetnie przygotowanym do tego trasom każdy wypad kończy się uśmiechem na ustach.

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-to metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny,który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu pokoi znajduje się bezpłatne miejsce parkingowe.