Kwatera prywatna

Adres:

Adres: Augustów, ul. Armii Krajowej 4A 16-300

GPS: 53.84391621971014, 22.999098271227695

Telefon: 693-346-633

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera prywatna mieści się niemal w samym centrum Augustowa, nieopodal Kanału Bystrego i rzeki Netty. Korzystna lokalizacja daje dostęp do wielu rozrywek, jakie oferuje kurort.

Kwatera prywatna – Oferta

Przedmiot oferty stanowi czteroosobowe mieszkanie jednorodzinne, które można wynająć przez cały rok. Za nocleg, w zależności od sezonu, zapłacimy od 35 do 50 zł. W apartamencie mieści się łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz przestrzenny pokój z klimatycznym kominkiem. Apartament stanowi gwarancję ciszy i spokoju.

Atrakcje

Dzięki wielu plażom i wypożyczalniom sprzętu wodnego, każdy odnajdujący przyjemność w sportach wodnych, będzie mógł aktywnie spędzić urlop. Jeśli chcemy zaś zwolnić tempo – nasze potrzeby spełni Żegluga Augustowska. Pierwsze rejsy zaczęła ona organizować w 1953 r. Obecnie z jej usług korzysta przez cały rok do 100 tysięcy pasażerów. Sezon żeglugowy rozpoczyna się wczesną wiosną i trwa do późnej jesieni. Do dyspozycji gości żegluga oddaje 200-osobowe statki Sajno i Serwy oraz 330-osobowy katamaran Swoboda. Wielkim zainteresowaniem cieszą się rejsy do Studzienicznej, gdzie to mieści się Sanktuarium Maryjne. Wigierski Park Narodowy i Puszcza Augustowska przyciąga nie tylko miłośników przyrody. Liczne dobrze zorganizowane szlaki rowerowe i piesze umożliwiają aktywne spędzenie czasu przez cały rok. Zimą trasy służą przede wszystkim do uprawiania narciarstwa biegowego. W okresie letnim główną atrakcję stanowią spływy organizowane na trzech lokalnych rzekach (Czarna Hańcza, Rospuda, Blizna), podczas których można podziwiać lokalne zabytki, jak choćby zespół poklasztorny czy bazylika w Sejnach. Spływy mogą być zarówno jednodniowe, jak i trwać cały tydzień.

Puszcza Augustowska oferuje również rowerzystom bogatą sieć szlaków (łącznie 281 km), które przebiegają przez wszystkie najciekawsze zakątki Puszczy. Doskonałe trasy znajdą tutaj doświadczeni cykliści poszukujący wyzwań, jak i ci, którzy zechcą wybrać się na przejażdżkę z dziećmi. Na wyprawę rowerową po Puszczy nie trzeba zabierać własnego jednośladu – w Augustowie działają wypożyczalnie sprzętu oferujące rowery do wynajęcia od 8 zł/h lub 30zł/dzień.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu znajduje się parking dla zmotoryzowanych gości. Recepcja czynna jest całą dobę.

&nbsp &nbsp