Pensjonat Zaciszne Centrum

Adres:

Adres: Augustów, ul. Polna 10

GPS: 53.84290352001981, 22.974731695353626

Telefon: 577 030 578, 605922180

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://zacisznecentrum.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pensjonat Zaciszne Centrum, jak sama nazwa wskazuje, położony jest w samym sercu Augustowa. Jednoczesna bliskość do lasu i jezior stwarza doskonałe warunki do urozmaicenia wolnego czasu. W ciągu 15 minut jazdy możemy się przenieść na łono natury.

Pensjonat Zaciszne Centrum – Oferta

Pensjonat oferuje 3 pokoje 2-osobowe o powierzchni około 12 m2, a także dwa niezależne od siebie apartamenty dwu i czteroosobowe. Zajmują one z kolei 25 m2. Każdy z pokoi posiada standardowo dostęp do szybkiego łącza internetowego, a także telewizor i łazienkę. Stworzono możliwość instalacji dostawki. Aneksy kuchenne z lodówką są w pełni wyposażone. Osoby, które wybrały się z małym dzieckiem do pensjonatu „Zaciszne centrum” mogą być mile zaskoczone obecnością specjalnego krzesła do karmienia. Zadbano też o wstawienie dziecięcego łóżka. Wszystkie pokoje posiadają niezależne wejścia. Na terenie posesji wyznaczono specjalne miejsce na organizację grilla czy ognisk.Za najtańszy pokój 2-osobowy zapłacimy 45 zł. Opcja pokój-studio 4-osobowy to wydatek rzędu 220 zł.

Atrakcje

Wynajem pensjonatu umożliwia korzystanie z pobliskich atrakcji. Zwłaszcza w okresie letnim miasto jest świadkiem licznych wydarzeń kulturalnych, goszcząc znakomitych artystów. Dla aktywnych ciekawą propozycją będzie wypad na miejską pływalnię bądź też na kręgle. Spragnieni przygód na świeżym powietrzu mogą skorzystać z wyciągu dla nart wodnych czy też umówić się na rejs gondolą. Można też skorzystać z alternatywnych środków transportu, jak statek czy katamaran. W każdej chwili można wypożyczyć sprzęt rekreacyjny aby spróbować swoich sił w wiosłowaniu. Fani rowerów muszą wykorzystać okazję do przejażdżki Szlakiem Orła Białego. Dla spacerowiczów pozostają atmosferyczne bulwary. Oczywiście można też zapuścić się do okolicznych miejscowości. Warto odwiedzić takie punkty na ie jak Klasztor Kamedułów nad Wigrami czy zabytkowe wiadukty w Stańczykach.

Informacje dodatkowe

Dla pracoholików przewidziano specjalny kącik z dostępem do urządzeń biurowych – faksu i ksera. Zmotoryzowani mogą bez obaw korzystać z parkingu na terenie posesji (przy wcześniejszej rezerwacji). Goście nie muszą też martwić się o pobrudzenie ubrań a to dzięki opcji prania na zamówienie.