Domki Do Wynajęcia

Adres:

Adres: Przewięź 16-300 Augustów

GPS: 53.869734467503, 23.10451773461

Telefon: 609570200

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domki do Wynajęcia znajdują się w niewielkiej miejscowości Przewięź, położonej nad jeziorem Studzienicznym. Okolica pełna jest atrakcji turystycznych.

Domki Do Wynajęcia – Oferta

Do dyspozycji gości są trzy komfortowe domki letniskowe. Na pierwszy z nich składają się trzy apartamenty z niezależnym wejściem. Apartament kominkowy stanowi idealną propozycję dla rodziny z dwójką dzieci. Na gości czekają dwa pokoje dwuosobowe. Dla gromadki przyjaciół poleca się apartament czteroosobowy w cenie 130 zł za dobę. Większe grupy z pewnością skorzystają z opcji trzypokojowego apartamentu. Istnieje możliwość wynajmu całości, co łączy się z wydatkiem 545 zł. W maju, czerwcu i lipcu, w zależności od długości pobytu, cena jest niższa o 50%. Warto jednak dodać, że rabat nie obowiązuje w tzw. długie weekendy. Drugi domek można wynająć przez cały rok. W jego skład wchodzą apartamenty, a każdy z nich wyposażony jest w aneks kuchenny,łazienkę, telewizor i radio. Turyści bez problemu wynajmą sprzęt rekreacyjny, zacumowany do prywatnego pomostu. Na parterze odnajdziemy w sumie trzy pokoje, w tym salon kominkowy z wersalką i dwie sypialnie. Drugie piętro to zaś dwa pokoje z szerokim łóżkiem. Domek trzeci składa się z trzech pokoi dwuosobowych w cenie 260 zł za dobę. Właściciele zapewniają drewno na ognisko czy też grill.

Atrakcje

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunków pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-to metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny,który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu znajduje się również parking. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć w podróż ze sobą. Recepcja czynna jest całą dobę.