Villa Anita

Adres:

Adres: Augustów, ul. Kościelna 12

GPS: 53.84203087469702, 22.97917933398014

Telefon: 660 566 145

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.villaanita.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Villa Anita mieści się w małej cichej uliczce w samym centrum Augustowa. Od Rynku Zygmunta Augusta dzieli ją zaledwie 100 m. Propozycja jest kierowana, dla tych gości, którzy po dniu pełnym atrakcji chcą wypocząć w spokojnej atmosferze.Najbliższe jezioro znajduje się niecały kilometr, a najbliższa rzeka mniej niż 500 m od obiektu. Podróżni ucieszą się ze świetnego punktu komunikacyjnego.Dotarcie do dworca PKS i PKP to jedynie kilka chwil spacerem.

Villa Anita – Oferta

Villa Anita udostępnia klientom łącznie 9 pokoi, a w tym komfortowe apartamenty z urokliwym kominkiem. Ceny zaczynają się już od 100 zł za dobę. W środku zastaniemy pełni funkcjonalny aneks kuchenny, tv i łazienkę z pełnym wyposażeniem. Na terenie budynku znajduje się pizzeria więc goście mogą posilić się na miejscu. Istnieje ponadto opcja wykupienia śniadania w cenie 15 zł od osoby. Właściciele oferują wynajem rowerów, wskazując nam szlaki, których próżno szukać w przewodnikach. Do biesiadowania na świeżym powietrzu zachęca altana wraz z grillem.

Atrakcje

Villa Anita’służy pomocą w organizacji czasu wolnego, tak aby goście nie musieli martwić się o zapewnienie sobie atrakcji. Dokładnie spod obiektu wyrusza autokar do Wilna, którego starówka została wpisana do listy zabytków UNESCO. Na przyjezdnych czekają jednak rozrywki związane z wodą. Należą do nich choćby spływy kajakowe. Augustów jest doskonałym miejscem do uprawiania tego sportu. Trasy nie są szczególnie wymagające, dlatego też w wycieczkach mogą uczestniczyć również najmłodsi. Urlopowicze mogą sami wybrać przebieg i długość tras. Wiodą one przez urokliwe łąki, lasy i bagna. Do wyboru mamy szlaki kajakowe po Czarnej Hańczy, Rospudzie, Biebrzy czy jeziorze Sajno. Spływy mogą być jednodniowe, lub też rozbite na kilka dni, podczas których to zapewniane są przeróżne atrakcje, w tym nocowanie nad brzegiem rzeki. Osoby mniej aktywne zamiast kajakowych mogą wybrać plażowanie, do czego Augustów jest też stworzony.

Informacje dodatkowe

Obiekt oferuje wynajęcie pobliskiej sauny. Należy jednak zadbać o wcześniejszą rezerwację. ”Rozskakane” dzieci mogą do woli korzystać z trampoliny.