Domek Młodości

Adres:

Adres: Augustów, ul. Młodości 23

GPS: 53.843399805226, 22.969236373901

Telefon: 504123644, 512073600

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://domekmlodosci.herokuapp.com/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek Młodości to całoroczny 8-osobowy lokal mieszczący się w spokojnej dzielnicy Augustowa, nieopodal centrum uzdrowiskowego. Obiekt jest głównie przystosowany go goszczenia całych rodzin i grup przyjaciół.

Domek Młodości – Oferta

Drewniany domek można wynająć przez cały rok już od 240 zł. Do dyspozycji przyjezdnych są 3 pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka i sień. Do każdej toalety przewidziano oddzielne wejście. Kuchnię wraz z jadalnią charakteryzuje pełne wyposażanie w sprzęt agd. W zimowe wieczory istnieje możliwość przygotowania regionalnych potraw w piecu kaflowym. Plusem zdecydowanie jest duża przestrzeń wokół posesji (2700 m2) Dzięki temu można swobodnie zagospodarować wolny czas. Wyznaczono specjalne miejsca na ognisko, grill, a dla wysportowanych – boisko. Na terenie domku można też zaparkować auta. Brama wjazdowa tylko dla gości pozwala czuć się wyjątkowo swobodnie. Latem dzięki ogrodowi z licznymi jabłoniami można schować się w ich cieniu. Dla osób kochających słońce znajdą się też łóżka do opalania i hamaki.

Atrakcje

Jako, że do podróż do serca miasta zajmuje jedynie 5 minut spacerem, należy skorzystać z wszelkich jego dobrodziejstw. Jedną z głównych atrakcji Augustowa jest pierwszy w Polsce profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych. Jego długość to 740 m., a maksymalna prędkość, jaką może rozwinąć – 58 km/h. Z wyciągu może korzystać jednocześnie 8 osób. Za jego otwarcie miasto otrzymało prestiżową nagrodę Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Każdego lata odbywa się tu szereg imprez sportowych, m. in. Wodny Slalom Gwiazd z Trójką czy też Amatorskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym.

Informacje dodatkowe

Właściciele Domku Młodości dbają o wszystkie grupy przyjezdnych. Osoby, które nie potrafią oderwać się od pracy, mogą w spokoju korzystać z urządzeń biurowych typu faks bądź ksero. W lokalu mile widziane są też nasze zwierzęta, które otrzymają stosowną opiekę. Obiekt dostosowany jest na potrzeby zarówno dzieci, jak i seniorów. Bez trudu można wynająć różnego rodzaju profesjonalny sprzęty do uprawiania sportu. W ofercie są rowery, kajaki i inne środki transportu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

.

&nbsp