Dworek Rousseau

Adres:

Adres: Świnoroje 7, 17-220 Narewka

GPS: 52.826813392729, 23.735205158191

Telefon: (22) 868-27-67, 734-498-877

Email:

Strona internetowa: http://www.dworysko.info/noclegi_bialowieza/Dworek_Rousseau.html

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dworek Rousseau znajduje się w małej miejscowości Świnoroje oddalonej od Hajnówki o blisko 14 km. Położenie na północnym skraju Puszczy Białowieskiej zapewnia spokojny wypoczynek. Obiekt może służyć też jako baza wypadowa dla miłośników przyrody czy rowerzystów.

Dworek Rousseau – Oferta

Posesja stoi na działce o łącznej powierzchni 4200 m2. Na dworek składają się dwa mieszkania i przestronny loft na piętrze. Do każdego mieszkania prowadzi oddzielne wejście.

Mieszkanie u Emila pomieści maksymalnie 6 osób. Jego serce stanowi salon z kominkiem. Odnajdziemy tam rozkładaną sofę i sprzęt grający. Kuchnia została wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową, garnki, zastawę stołową, mikser i maszynkę do kawy. Łazienka z kolei posiada kabinę prysznicową, umywalkę, wc oraz pralkę. Pomieszczenia ogrzewane są tylko piecami kaflowymi.

Mieszkanie u Zofii przeznaczono na pobyt do czterech osób. Salon z rozkładaną sofą ma charakter pokoju przechodniego. Na wyposażeniu kuchni znajdziemy takie same sprzęty jak ”U Emila”. W łazience zainstalowano kabinę prysznicową, a także umywalkę.

Na poddaszu dworku zaaranżowano loft o powierzchni ponad 180 m2. W najwyższym punkcie osiąga on 7 metrów wysokości. Miejsce przeznaczono głównie dla grup przyjaciół (max. 8 osób). Zadbano nawet o możliwość wspólnego gotowania. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą kominka. Na spoczynek goście udadzą się do czterech sypialni. Każda z nich posiada własną łazienkę. Jeśli potrzebujemy chwili wyciszenia i prywatności, odnajdziemy ją w jednej z dwóch antresoli. Podczas gdy pierwsza służy jako kącik do czytania, druga staje się miejscem do zabaw. Turyści mogą śmiało korzystać z wiaty rowerowej. Blisko niej, w komórce, pozostawiono leżaki i stół z ławkami.Za domem wyodrębniono specjalne miejsce pod ognisko. Od 2017 r. istnieje szansa wynajmu tzw.”Chaty Kulturalnej”. To podlaski dom, który został przeniesiony ze wsi Biszewo, położonej nieopodal Siemiatycz. Służy on organizacji różnego typu imprez.W miesiącach letnich ochłodzenie gwarantuje basen. Kilkanaście kilometrów od leśniczówki dzieli nas od znanego zalewu w Siemianówce, gdzie to kręcone sceny do filmu ”Opowieści z Narnii”