Wakacje na Kółkach

Adres:

Adres: Pasieki 8, 17-220 Narewka

GPS: 52.887543436133, 23.847964995657

Telefon: (22) 868-27-67, 734-498-877

Email:

Strona internetowa: http://www.wakacje-na-kolkach.info/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Wakacje na Kółkach mieszczą się na skraju Puszczy Białowieskiej, we wsi Pasieki, oddalonej od Hajnówki o blisko 23 km. Do miejscowości prowadzi leśna droga, a turystów wita wierzbowa brama. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy potrzebują wypoczynku w komfortowych warunkach.

Wakacje na kółkach – Oferta

Dom mieści się na działce o powierzchni 1,3 ha. Idealnie wkomponowuje się w stary sad. Pokryty został wiórem osikowym, a do budowy ścian salonu użyto ręcznie ociosanych bali. Obiekt pomieści jednorazowo do ośmiu osób. Spokojny sen zapewnią trzy sypialnie. Każda z nich posiada stylową łazienkę. Kuchnię wyposażono w takie sprzęty jak lodówka, kuchenka gazowa, piec chlebowy, garnki, mikser czy maszynka do kawy.Dania możemy spożywać w jadalni z kominkiem oraz sprzętem grającym. Nudzie zapobiegną gry, zabawy, projektor i biblioteka. Na zewnątrz wydzielono specjalne miejsce do grilla bądź ogniska.

Na terenie posesji umieszczono trzy wozy cyrkowe, które również możemy wynająć w celach noclegowych. Ich właścicielem jest szwajcarska firma Wisent Reisen. Wóz Karandasz nosi imię rosyjskiego klauna. Służył on niegdyś artystom cyrkowym w NRD. Jego wymiary to 10 m długości i ponad 2 m szerokości. Składa się z pełni wyposażonej kuchni, łazienki oraz sypialni z podwójnym łóżkiem. Nie mogło zabraknąć w nim prądu, ciepłej wody i gazu. Podłogę wykonano z jesionowych desek, ściany z sufitem wyizolowano zaś płytami gipsowymi. Drugi z wozów – Grock- również posiada imię po klaunie. Stanowił niegdyś dom dyrektora cyrku w Alzacji. Odnajdziemy w nim dwa pokoje z dwuosobowym łóżkiem i rozkładaną sofą. W kuchni umieszczono takie sprzęty, jak kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka, garnki, ekspres do kawy, komplet naczyń i sztućców. Dużym plusem jest zdecydowanie duża łazienka, Wagon przeznaczono na nocleg dla dwojga dorosłych z dwójką dzieci. Największy, trzeci wóz nazwano ”Żuraw” – a to ze względu na łatwo słyszalne odgłosy tych ptaków. Składa się z sypialni z łóżkiem piętrowym, prysznica oraz kuchnio-jadalni z kominkiem.Poprzez ścianę wozu z małymi okienkami, możemy nacieszyć oko widokiem starorzecza Narwii.