Gospodarstwo Agroturystyczne Romuald Jadeszko

Adres:

Adres: Płaska 112

GPS: 53.900575883077, 23.270278927521

Telefon: 876418881, 502317527

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.wsercupuszczy.eu/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gospodarstwo Agroturystyczne Romuald Jadeszko usytuowane jest na uboczu we wsi Płaska, tuż przy jeziorze Pobojno. Dzieli ją od Augustowa jedynie 20 km.

Gospodarstwo Agroturystyczne Romuald Jadeszko – Oferta

Gospodarstwo oferuje pobyt w pokojach dwu i czteroosobowych. Łącznie zapewnia trzynaście miejsc noclegowych. Ceny startują już od 40 zł.Wszystkie pokoje posiadają widok na lasy, łąki i jezioro. Właściciele zapewniają samodzielny aneks kuchenny. Łazienka z prysznicem jest wspólna dla wszystkich gości. Gospodarstwo szczególnie dba o podniebienia klientów, serwując posiłki przyrządzone z własnych produktów ( masło, ser, mięso, miód, przetwory). Wokół obiektu odnajdziemy wiele sposobów na spędzenie czasu pod chmurką. Miłośnicy gier zespołowych z pewnością rozegrają nie jeden mecz siatkówki na wydzielonym boisku. Po wysiłku w celach regeneracji przyda się kiełbaska z ogniska. Na własne życzenie nawet możemy podjąć naukę jazdy konnej pod okiem instruktora. Wędkarze zaś bez kłopotu wynajmą łódkę i zapuszczą kija w dzierżawionym jeziorze i stawie. Tuż przy obiekcie przebiega najpiękniejsza trasa rowerowa w Polsce – Green Velo. Dlatego tez w ofercie nie mogło zabraknąć wypożyczalni jednośladów.

Atrakcje

Jeśli mamy ochotę na jeszcze więcej atrakcji, zawsze możemy wypuścić się do ”Najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Czeka tam bogata oferta turystyki wodnej. Jeśli jeżdżenie na nartach po wodzie nas przerasta, zawsze możemy skusić się na rejs po zabytkowym Kanale Augustowskim. Jest on jedną z najdłuższych dróg wodnych w Polsce, licząc sobie blisko 101 km długości. Na jego trasie znajduje się 18 śluz (14 w Polsce, 3 na Białorusi i jedna graniczna). Kanał powstał w wyniku wojny celnej z inicjatywy i projektu pierwszego kierownika budowy, podpułkownika Ignacego Prądzyńskiego. Z usługi przejazdu skorzystał niegdyś sam papież Jan Paweł II.

Informacje dodatkowe

W pobliżu gospodarstwa mieszczą się istotne punkty komunikacyjne, jak choćby oddalony o kilometr dworzec pks. Niewielka odległość dzieli też nas od lokali usługowych. Każdy z gości posiada możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WI-FI). Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które towarzyszą nam w podróży.

&nbsp