Hostel Augustów

Adres:

Adres: Augustów,ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 2

GPS: 53.85815747189869, 23.005428726858327

Telefon: 876432033

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelaugustow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hostel Augustów mieści się w odległości około 200 m od jeziora Necko i jeziora Białego, tuż przy urokliwych bulwarach biegnących wzdłuż linii brzegowej do ścisłego centrum miasta. Goście hotelowi, bez potrzeby korzystania z transportu, mogą cieszyć się bliskością plaż i zieleni.

Hostel Augustów – Oferta

Na gości hostelowych czeka łącznie 28 przestronnych pokoi. W ofercie występują w wersji standard lub deluxe. Wszystkie z nich wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Za najtańszy pokój 2-osobowy zapłacimy 90 zł. Hostelowa restauracja serwuje kuchnię tradycyjną oraz regionalną, a jej specjalnością są kartacze. Kameralna sceneria lokalu dobremu nastrojowi i pozwala miło spędzać czas. Hostel dba o klientów biznesowych, oferując im możliwość wynajęcia dwóch sal o wielkości kolejno 60 i 80 m2. Służą one organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań bądź bankietów. W ramach wynajęcia sali szkoleniowej, gościom zapewnia się dostęp do internetu, rzutnik multimedialny oraz specjalistyczne tablice. Bonusową propozycją jest serwis kawowy, jako przerywnik spotkania.

Atrakcje

Będąc w Augustowie, turyści pochłaniają się całkowicie w wodnym w szaleństwie. Jedną z głównych form aktywności jest pierwszy w Polsce w pełni profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych. Jego długość wynosi 740 m, zaś maksymalna prędkość, jaką można rozwinąć to blisko 60 km/h. Z wyciągu może korzystać jednocześnie 8 osób. Jest to sport, który wymaga sprawności fizycznej,ale za to dostarcza niezapomnianych wrażeń. Za jego otwarcie miasto otrzymało prestiżową nagrodę Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Każdego lata odbywa się tu szereg imprez sportowych. Wodny Slalom Gwiazd z Trójką czy też pełne zabawy i śmiechu skoki do wody na byle czym.

Informacje dodatkowe

Przy hostelu organizuje się liczne obozy czy kolonie. Sprzyja temu sąsiedztwo infrastruktury sportowej ( kompleks boisk Orlik, korty tenisowe, stadion wielofunkcyjny). Na terenie otaczającym budynek jest miejsce na ognisko oraz plac do siatkówki. Obszar ten świetnie nadaje się do porannej rozgrzewki lub na popołudniowy odpoczynek na trawniku. Ważną informacją jest wprowadzenie przez Hotel Augustów programu lojalnościowego.Stali goście po 10 pobytach otrzymują w formie vouchera jeden nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym całkiem za darmo.

&nbsp