Hotel Amber Bay & Aqua Park

Adres:

Adres: ul. Turystyczna 81, 16-300 Augustów

GPS: 53.858231127269, 23.036303491099

Telefon: (87) 734-13-11, 509-348-007

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.amberbay.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Amber Bay &amp Aqua Park mieści się 4 km od centrum Augustowa w sąsiedztwie jeziora Necko. Wyjątkowe walory klimatyczne miasta w połączeniu z fachową obsługą, zapewniają turystom doskonałe warunki relaksacyjne.

Hotel Amber Bay &amp Aqua Park – Oferta

Turyści mogą wybierać spośród 60 komfortowo wyposażonych pokoi. Łącznie bazę stanowi 160 miejsc noclegowych. Ceny wahają się od 180 do 450 zł. Hotel zadbał o usługi gastronomiczne. Posiada ponad 3 restauracje, a także letni ogródek, umożliwiający biesiadowanie z rytmem natury. Obiekt pełni funkcję parku wodnego. Każdy z gości, bez wyjątku, może skorzystać z basenu o wymiarach 11x7m. W ofercie odnajdziemy też takie pozycje jak jacuzzi, grota solna, sauna fińska czy łaźnia parowa. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi wykonującemu masaże tradycyjne i orientalne, nasze ciała doznają ukojenia.

Atrakcje

Czynny wypoczynek zapewni przystań hotelowa wraz z plażą. Wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli spełnić każdą wizję. Hotel poleca szczególnie rejsy tzw. szlakiem papieskim, prowadzącym przez takie punkty na ie jak rzeka Netta, jezioro Necko czy Studziennicze. Wszyscy fani motoryzacji muszą skorzystać z toru do wyścigu gokartowych. Drewniany zapewni równą powierzchnię, pozwalając kierującym na wchodzenie w dobrze kontrolowane poślizgi. Jest to doskonała szansa na oswojenie swych dzieci z pracą maszyn. Goście, krótkim spacerem, w ciągu kilku minut znajdują się w sercu tętniącego życiem miasta. Czeka na nich w okresie letnim niezliczona ilość imprez i eventów. Jedna z nich to prestiżowe Mistrzostwa Świata łodzi wytrzymałościowych Necko Endurance . Bolidy rywalizujące w zmaganiach w tych zawodach osiągają prędkości dochodzące do 200 km/h. Zawody mają charakter długodystansowy gdyż ekipy ścigają się przez osiem godzin. Zwycięzcą zostaje ten team, który pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.

Informacje dodatkowe

Hotel przez lata wyspecjalizował się w tworzeniu specjalnych propozycji dla konkretnych grup klientów.Odpowiednio zadba on zarówno o zakochanych, jak i biznesmenów, poszukujących kompleksowych rozwiązań. Na terenie hotelu organizowane są ponadto gry i zabawy dla najmłodszych. Do atrakcji zaliczają się zajęcia muzyczne, plastyczne lub projekcje filmowe. Jeśli maluchy preferują harce na świeżym powietrzu – czeka na nich bogato wyposażony plac zabaw. &nbsp